Szukaj

Kamil Sipowicz opublikował intymne zdjęcia Kory z wakacji i domowego zacisza. Jest ich aż pięć

Kamil Sipowicz i Kora

Kamil Sipowicz i Kora

Kamil Sipowicz pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcia Kory. Fotografie, które pojawiły się na Instagramie, chwytają za serce. Zobacz, co takiego pokazał w sieci.

Olga Sipowicz była legendą polskiej sceny muzycznej. Chociaż wiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że Kora jest chora, mało kto myślał, że śmierć zabierze ją tak szybko. Gwiazda zmarła w zeszłym roku w lipcu, pozostawiając pogrążonych w żałobie przyjaciół i najbliższych.

Zobacz: Kamil Sipowicz wspomina Korę w pierwszą rocznicę śmierci: „Najtrudniejszy rok za mną. Koszmarny” [WIDEO]

Kamil Sipowicz pokazał nowe zdjęcia Kory

Wśród nich był m.in. Kamil Sipowicz, mąż artystki. To on od momentu jej śmierci, dba o to by pamięć o Korze nie zanikła. Mężczyzna m.in. zadbał o to, by na grobie piosenkarki zainstalować karmnik, który miał być dowodem jej bliskości z naturą.

Sipowicz co jakiś czas w mediach społecznościowych dzieli się archiwalnymi fotografiami, związanymi ze zmarłą małżonką. Niedawno na swoim koncie na Instagramie opublikował  zdjęcia z ich wspólnych wyjazdów, w tym także zagranicznych podróży.

Zobacz: Kamil Sipowicz dopiero po śmierci Kory odkrył jej największe tajemnice: „To nie jest ktoś zmumifikowany, kto zmarł i jest zamknięty”. Czego nowego dowiedział się o swojej żonie? [WIDEO]

Chociaż żadnej z fotografii Sipowicz nie podpisał, na zdjęcia błyskawicznie zareagowali fani, którzy w komentarzach nie ukrywali swojego wzruszenia:

  • Cudowna fotka.
  • Piękna kobieta.
  • Tęsknota nieskończona.
  • Najcudowniejsza para.
  • Kora… bez Niej już nie jest tak samo.

Dodajmy, że Kamil był w związku z Korą przez 40 lat. Odejście tak bliskiej osoby w jego życiu wywołało pustkę, co przyznał w rozmowie z Jastrząb Post:

Bardzo wiele chcę zrobić dla Kory, ale też poprzez Korę dla społeczeństwa. Zaczynamy od sztuki, ale nie będziemy ograniczać się tylko na sztuce, mamy szerokie plany, wszystko w imieniu Kory. Brakuje mi wszystkiego. Naszych rozmów, kłótni, porozumień, gier słownych. Naszego humoru, śmiania się, oglądania telewizji. Wszystkiego. Ona była całym moim życiem.

Całą rozmowę możecie zobaczyć tutaj.

Zobacz: Kora i jej ostatnie chwile życia. Kamil Sipowicz zdradził poruszające kulisy tuż przed pierwszą rocznicą śmierci gwiazdy


Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×