Szukaj

Kamil Sipowicz wbił szpilę przyjaciółce Kory. Nie pozwoli obrażać swojej ukochanej

Kamil Sipowicz odpowiada Hannie Bakule

Kamil Sipowicz odpowiada Hannie Bakule

Kamil Sipowicz skomentował wypowiedź przyjaciółki Olgi Sipowicz, która stwierdziła, że trochę za szybko związał się z nową partnerką. Co powiedział?

Kamil Sipowicz przez lata był mężem Kory. Od momentu, w którym piosenkarka zmarła, mężczyzna robi wszystko, by świat o niej nie zapomniał – m.in. udziela wywiadów, a także dba o jej grób. Przez ponad rok Sipowicz był sam. Gdy na jego drodze pojawiła się Sylwia, postanowił zaryzykować i związał się ze znacznie młodszą partnerką.

By uciąć lawinę plotek, Kamil o swojej decyzji poinformował w mediach społecznościowych. Wydał oświadczenie, w którym podkreślał, że jego ukochana pojawiła się najgorszym dla niego czasie. Od tego momentu ich relacja z prywatnej, stała się medialną, a kolorowa prasa regularnie informuje o życiu zakochanych, twierdząc, że planują ze sobą zamieszkać.

Co na to Sylwia? Zamiast brylować na ściankach, skupia się na swojej relacji:

Jestem tylko partnerką wdowca po znanej artystce. Nie rozumiem tego zainteresowania naszym związkiem – dziwiła się w rozmowie z dziennikarzami Twojego imperium.

Kamil Sipowicz odpowiada przyjaciółce Kory. Padają mocne słowa

Od samej zainteresowanej, na łamach kolorowej prasy chętniej wypowiadają się osoby z otoczenia Olgi Sipowicz. Niedawno głos zabrała Hanna Bakuła, która znała się z piosenkarką. Powiedziała, że jej zdaniem artystka nie byłaby zadowolona, gdyby wiedziała, że jej mąż tak szybko ułoży sobie życie po jej śmierci:

Każdy chce wierzyć, że jest niezastąpiony i wyjątkowy i że już po nim potop, że już nic nie będzie. Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną. (…). Kora sobie nie wyobraziła że jej miejsce raz, dwa, trzy może zająć inna osoba… Myślę, że może za szybko – mówiła w programie Super Show Pauliny Koziejowskiej.

Hanna Bakuła 300 wywiadów Misiorka

Hanna Bakuła 300 wywiadów Misiorka

Słowa Bakuły skomentował sam zainteresowany. W rozmowie z Faktem stwierdził, że Bakuła nie była blisko Kory, więc nie wiedziała, co uważała w ostatnim okresie życia. Wyjawił, że przez pięć lat jej choroby, przyjaciółkę odwiedziła tylko raz. Jego zdaniem nie ma pojęcia co mówi:

Przykro mi na te słowa, ale prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – skwitował Sipowicz.

Ciekawe, czy doczeka riposty.

Zobacz także: Kamil Sipowicz z partnerką na plaży. Sylwia jest nie tylko sporo młodsza, ale także świetnie wygląda w bikini


Kamil Sipowicz na Kubie

Kamil Sipowicz na Kubie

Kamil Sipowicz i Kora z psem Ramonką

Kamil Sipowicz i Kora z psem Ramonką

scena z: Kamil Sipowicz, Ramonka, Kora Jackowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Kamil Sipowicz, Ramonka, Kora Jackowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×