Szukaj

Znamy pierwszego uczestnika kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. To prawdziwy przystojniak

Kamil Mokrzycki w Tańcu z gwiazdami 6. Kim jest?

Kamil Mokrzycki w Tańcu z gwiazdami 6. Kim jest?

Kamil Mokrzycki z Sound’n’Grace w Tańcu z gwiazdami 6

Emocje po finale piątej edycji programu Taniec z gwiazdami wciąż sięgają zenitu. Niedawno dowiedzieliśmy się, kto wygrał show. Bezkonkurencyjni okazali się: Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami 5” Kto wygrał program? 

Tymczasem już poznaliśmy pierwszego uczestnika kolejnej edycji. Podczas programu ogłoszono, że w Tańcu z gwiazdami 6 zatańczy Kamil Mokrzycki, wokalista chóru Sound’n’Grace.

Kim jest Kamil Mokrzycki?

Kamil Mokrzycki swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczął będąc jeszcze dzieckiem. Potem rozwijał swój talent w szkołach muzycznych. Ma za sobą także występy z takimi gwiazdami, jak Mieczysław Szcześniak czy Natalia Niemen.

Od 6 lat współtworzy wydarzenie o nazwie muzyczna Majsternia, czyli warsztaty muzyczne na Białorusi w których  co roku bierze udział około 300 osób. (…) Brał także udział w wielu koncertach: 2003 – koncert dla TVP pt. „Cud Eucharystii” w Teatrze 2007 –  Oratorium Gorzkie Żale, również dla TVP.Od 2005 roku wspólnie z Anią Żaczek prowadzi chór gospel Sound’n’Grace. Od listopada 2010 roku, również z Anią Żaczek, w Ośrodku Kultury Ochoty prowadzi chór rozrywkowy. Kamil niezwykle angażuje się we wszystko co robi, chór S’n’G to dla niego nie tylko przyjemność ze wspólnego śpiewania i występowania ale też praca i obowiązek. W pracy od innych wymaga dużo ale od siebie najwięcej. W muzyce najważniejsza jest dla niego szczerość i emocje. Na co dzień zajmuje się tym co w danej chwili jest dla niego najważniejsze – czytamy na stronie zespołu Sound’n’Grace

Jak myślicie, czy Kamil poradzi sobie w Tańcu z gwiazdami?

Zobacz: Finał programu „Taniec z gwiazdami 5”. Jak w ostatecznej rozgrywce poradziły sobie Anna Karczmarczyk i Elżbieta Romanowska? [GALERIA]  

Kamil Mokrzycki w Tańcu z gwiazdami 6

Kamil Mokrzycki w Tańcu z gwiazdami 6


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×