Szukaj

Kamil Lemieszewski podczas kwarantanny zaświecił golizną. W komentarzach burza

Kamil Lemieszewski w nietypowy sposób zachęca fanów do pozostania w domach. Opublikował zdjęcie bez ubrania pod palmą. Skąd taki pomysł i co na to internauci?

Kamil Lemieszewski wyrasta na naczelnego skandalistę kraju. Co post, to burza w komentarzach. To taki typ celebryty, którego albo się lubi i traktuje z przymrużeniem oka, albo odwrotnie… Tym razem wsadził kij w mrowisko, publikując nagie zdjęcie pod palmą.

Kamil Lemieszewski na nagiej fotografii

Mimo że z powodu koronawirusa i stanu pandemii nie ma imprez i jest zakaz spotkań, to celebryci mocno uaktywnili się w sieci. Wszystko po to, żeby nie stracić popularności. Mają stały kontakt z fanami w social mediach i ściągają na siebie uwagę internautów.

Niewątpliwie udaje się to Kamilowi Lemieszewskiemu, który w zasadzie już przyzwyczaił nas do skandalizowania. Zaraz po wyjściu z Big Brothera, którego był zwycięzcą, zaszedł za skórę telewidzom – przyznał im „złotego Kamila za totalną głupotę”. Gdy emocje nieco opadły, swoją wypowiedź skomentował w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

I rzeczywiście, tak to jest z Kamilem. Od tamtego czasu już kilka jego aktywności wzbudziło skrajne emocje. Nie inaczej jest z nagim zdjęciem pod palmą, które podpisał w tajemniczy sposób, nie zapominając dodać hasztaga #zostajewdomu.

Wspomnienie lata nad Wisłã…
Lecz juz za chwile bedzie wiecej slonca dla Nas obojga kochana @ewa_kepys ( zachowano pisownię oryginalną) – napisał.

Post wzbudził skrajne emocje. Jedni pytają go o to, jakie książki i filmy poleca na czas izolacji. Inni wytykają mu zamiłowanie do golizny i chęć pozostania w świetle reflektorów jak najdłużej. Jeden z internautów nawet żartobliwe podziękował Lemieszewskiemu za dobre serce i oddanie ubrań bezdomnym.

Cóż, tu sprawdza się zasada – nieważne co by mówili, ważne, że mówią. Czego się nie robi dla sławy…


Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×