Szukaj

Kamil Lemieszewski podczas kwarantanny zaświecił golizną. W komentarzach burza

Kamil Lemieszewski w nietypowy sposób zachęca fanów do pozostania w domach. Opublikował zdjęcie bez ubrania pod palmą. Skąd taki pomysł i co na to internauci?
Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski wyrasta na naczelnego skandalistę kraju. Co post, to burza w komentarzach. To taki typ celebryty, którego albo się lubi i traktuje z przymrużeniem oka, albo odwrotnie… Tym razem wsadził kij w mrowisko, publikując nagie zdjęcie pod palmą.

Kamil Lemieszewski na nagiej fotografii

Mimo że z powodu koronawirusa i stanu pandemii nie ma imprez i jest zakaz spotkań, to celebryci mocno uaktywnili się w sieci. Wszystko po to, żeby nie stracić popularności. Mają stały kontakt z fanami w social mediach i ściągają na siebie uwagę internautów.

Niewątpliwie udaje się to Kamilowi Lemieszewskiemu, który w zasadzie już przyzwyczaił nas do skandalizowania. Zaraz po wyjściu z Big Brothera, którego był zwycięzcą, zaszedł za skórę telewidzom – przyznał im „złotego Kamila za totalną głupotę”. Gdy emocje nieco opadły, swoją wypowiedź skomentował w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

I rzeczywiście, tak to jest z Kamilem. Od tamtego czasu już kilka jego aktywności wzbudziło skrajne emocje. Nie inaczej jest z nagim zdjęciem pod palmą, które podpisał w tajemniczy sposób, nie zapominając dodać hasztaga #zostajewdomu.

Wspomnienie lata nad Wisłã…
Lecz juz za chwile bedzie wiecej slonca dla Nas obojga kochana @ewa_kepys ( zachowano pisownię oryginalną) – napisał.

Post wzbudził skrajne emocje. Jedni pytają go o to, jakie książki i filmy poleca na czas izolacji. Inni wytykają mu zamiłowanie do golizny i chęć pozostania w świetle reflektorów jak najdłużej. Jeden z internautów nawet żartobliwe podziękował Lemieszewskiemu za dobre serce i oddanie ubrań bezdomnym.

Cóż, tu sprawdza się zasada – nieważne co by mówili, ważne, że mówią. Czego się nie robi dla sławy…


Kamil Lemieszewski pod palmą

Kamil Lemieszewski pod palmą

Kamil Lemieszewski pod palmą

Kamil Lemieszewski pod palmą

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×