Kamil Lemieszewski autorem kolejnego skandalu. Tym razem pokazał intymne foto swojej ukochanej Ewy Kępys

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys

Kamil Lemieszewski nie przestaje przekraczać granic. Tym razem pokazał intymne zdjęcie swojej ukochanej, Ewy Kępys. Jakie?

Kamil Lemieszewski to zwycięzca drugiej edycji reaktywowanego po latach programu Big Brother. Natychmiast po opuszczeniu domu Wielkiego Brata spowodował skandal. Głosującym na niego telewidzom przyznał „złotego Kamila za totalną głupotę„. Oczywiście włożył kij w mrowisko, a potem się z tego tłumaczył w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

I tak do teraz prowokuje i skandalizuje. Nie ma dla niego tematów tabu i granic, których nie próbowałby przekroczyć. Właśnie po raz kolejny to udowodnił.

Kamil Lemieszewski pokazał intymne zdjęcie Ewy Kępy. Z jakiej okazji?

Kamila Lemieszewskiego w całej okazałości mogliśmy już podziwiać w sesji zdjęciowej, jaką zrobił sobie ze swoim przyjacielem z planu Big Brothera Wiktorem Stadniczenko. Panowie niczego nie ukrywali. Impulsem były walentynki. Fotki zrobiły furorę w sieci.

Nie trzeba było długo czekać, a Kamil już wymyślił coś nowego. Wiadomo, że na planie show poznał nie tylko przyjaciela, wspomnianego wyżej, ale też miłość. Zakochał się z wzajemnością w Ewie Kępys, która także pojawiła się w programie.

Swego czasu na Instagramie pojawiły się zdjęcia, które sugerowały, że Kamil i Ewa już mają ślub za sobą. Wnioskując z opisu, zakochani pobrali się podczas ceremonii, która odbyła się 2 lutego 2020 roku w Pradze.

Teraz natomiast Lemieszewski opublikował fotografię, na której jest zbliżenie na miejsca intymne ukochanej, która pozuje w bieliźnie z wykonanym czarnym flamastrem napisem Better than pizza. To taki kamilowy sposób wyznawania miłości? Któż to może odgadnąć. Pewne jest to, że zdjęcie pojawiło się w Dniu pizzy.

Obserwujący Kamila wykazali się pełnym zrozumieniem dla jego poczucia humoru. Sugerują w opisach, że wkrótce jest Dzień hot-doga, więc aż strach się domyślać, na jaki pomysł wpadnie Kamil i co pokaże w sieci.

Zobacz także: Kamil Lemieszewski z Big Brothera przekracza kolejne granice. W nagiej sesji z kumplem pokazał prawie wszystko


Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Kamil Lemieszewski ma nowy samochód

Kamil Lemieszewski ma nowy samochód

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×