Szukaj

Kamil Lemieszewski wyszedł z „Big Brothera” i zmienił fryzurę. Wielka metamorfoza zwycięzcy show

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski nie przestaje zaskakiwać. Zwycięzca Big Brothera zaszalał i w nowy rok wszedł z nową fryzurą. Jak teraz wygląda?

Kamil Lemieszewski wygrał drugą edycję reaktywowanego programu Big BrotherKiedy opuścił dom Wielkiego Brata był bogatszy o 100 tysięcy złotych. Wtedy zakpił z widzów, którym przyznał „złotego Kamila za totalną głupotę”. Po zakończeniu finału, gdy emocje nieco opadły, swoją wypowiedź skomentował w rozmowie z naszą reporterką Jastrząb Post:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

Kamil Lemieszewski ma nową fryzurę. Jak wygląda?

Kamil, mimo że od programu minęło sporo czasu, nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno wyznał, że mimo iż wygrał 100 tysięcy, tuz przed swietami nie ma grosza przy duszy. Pisaliśmy o tym tutaj.

Niedawno z kolei zaskoczył metamorfozą. Był jednym z zaproszonych gości, podczas koncertu sylwestrowego organizowanego przez stację TVN. Tam  pokazał się w zupełnie nowym wydaniu. Zdjęciami pochwalił się na Instagramie.

Cudowna noc razem! Wreszcie wolni i frywolni – napisał przy fotografii, na której towarzyszą mu ukochana, Ewa Kępys oraz Filip Chajzer i Sławomir Uniatowski.

Na zdjęciach z imprezy jest nie do poznania. Zgolił brodę, a włosy pofarbował na blond. Jego przemiana jest naprawdę spektakularna! Jeden z jego obserwujących zauważył uderzające podobieństwo do Wiedźmina, z nowego serialu Netflixsa. Inni składali życzenia noworoczne i komplementowali celebrytę:

  • Kamil KOLOROWY PTAKU wykorzystaj swój dar inspirowania i motywowania młodych ludzi do rzeczy wydawałoby się niemożliwych, pozytywne nastawienie to podstawa do uwolnienia mocy, która w wielu jest uśpiona…dla Ciebie i Ewy w Nowym Roku niech się spełniają wszystkie plany i zawodowe i osobiste!
  • Kamil, Ewa – jesteście piękni.
  • Uwielbiam was!

Zobacz: Natalia Dawidowska o udziale w Big Brotherze: „Chciałam pokazać, że oby LGBT są normalne” [WIDEO]


Kamil Lemieszewski, Ewa Kępys, Filip Chajzer i Sławomir Uniatowski na sylwestrze TVN 2019Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys na sylwestrze TVN 2019

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys na sylwestrze TVN 2019

Kamil Lemieszewski, Marcin Prokop i Sławomir Uniatowski na sylwestrze TVN 2019

Kamil Lemieszewski, Marcin Prokop i Sławomir Uniatowski na sylwestrze TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×