Szukaj

Kamil Lemieszewski z Big Brothera znowu zmienił fryzurę. Tym razem ostro poszalał

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski z Big Brothera nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie opublikował zdjęcia ze spaceru, na których ma nowy kolor włosów. Jak wygląda i jak wytłumaczył się z wyjścia z domu?

Kamil Lemieszewski generalnie zachęca do pozostawania w domach. Mimo tego, że raczej w prześmiewczy sposób traktuje otaczająca go rzeczywistość, jest osobą pragmatyczną, a wiele jego zachowań, to po prostu gra pod publikę, czego dał wyraz zaraz po wyjściu z Domu Wielkiego Brata, po show Big Brother, które nie tak dawno zwyciężył. Wtedy to przyznał telewidzom „złotego Kamila za totalną głupotę”, czym mocno się im naraził.

Później wytłumaczył się wszystkim w rozmowie z naszą reporterką:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty – powiedział.

Od tamtego momentu nie przestaje skandalizować. Jego posty na Instagramie często są bardzo prowokacyjne, a golizna powoli staje się jego znakiem rozpoznawczym. Zmienił też kilka razy fryzurę. Obecnie, podczas kwarantanny, pokazał się w nowym kolorze.

Jak wygląda Kamil Lemieszewski w nowym kolorze włosów?

Na najnowszych fotografiach Kamil prezentuje odświeżony wizerunek. Na zdjęciach, z ukochaną, Ewą Kępys, ma niebieskie włosy. Jego zdaje się, jednak nie to zajmuje, a fakt, że wyszedł z domu i do tego całuje ukochaną. Prowokacyjnie napisał:

Nielegalne zgromadzenie milosci
@ewa_kepys @sir_lemie @syrenka.warszawska #love #coronavirus #milosc #wyjdznaspacer @wilki_kamila #watahakamila

Wiadomo jednak, że spacer z osobą, z którą się mieszka, absolutnie nie jest zabroniony. Sam spacer jednak już jest ryzykowny, jeżeli nie odbywamy go w głębi lasu z dala od innych ludzi.

W nowej fryzurze Kamil zaprezentował się także podczas prześmiewczego filmu, który wzorował na sieciowym viralu. Trzeba przyznać, że dobry humor go nie opuszcza.


Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×