Szukaj

Kamil z „Big Brothera” o koronawirusie. Ma mnóstwo zastrzeżeń do mediów

Kamil Lemiszewski o koronawirusie

Kamil Lemiszewski o koronawirusie

Kamil Lemieszewski z Big Brothera nie przestaje skandalizować. Tym razem na ruszt wziął koronawirusa. Co sądzi na temat masowej paranoi?

Kamil Lemieszewski to postać barwna i kontrowersyjna. Nie milczy, jeśli ma coś do powiedzenia, nawet jeśli jego opinie niekoniecznie są popularne.

Sławę zdobył zwyciężając drugą edycję reaktywowanego programu Big BrotherOpuszczając dom Wielkiego Brata był bogatszy o 100 tysięcy złotych. Zyskał sobie spore grono fanów…i oponentów.

Zaczął od małego skandalu — zakpił z widzów, którym przyznał „złotego Kamila za totalną głupotę”. Po zakończeniu finału, gdy emocje opadły, swoją wypowiedź skomentował w rozmowie z naszą reporterką Jastrząb Post:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

Głupotą, według niego, jest też nadmierne rozdmuchiwanie przez media tematu koronawirusa.

Kamil Lemieszewski o koronawirusie

Panika wokół koronawirusa trwa w najlepsze. Imprez masowe są odwoływane. Artyści rezygnują z koncertów, a turyści anulują rezerwacje wakacyjne. Sianie paniki trwa na dobre, a środki dezynfekujące staja się powoli towarem deficytowym.

Paranoję wokół epidemii skrytykowało już kilka osób publicznych. Zachęcają one ludzi do logicznego myślenia, a także by przestali panikować przez informacje rozdmuchiwanych przez media. Oczywiście, problem faktycznie jest spory, a profilaktyka jest konieczna, ale trzeba zachować rozsądek.

Kamil Lemieszewski z nowym samochodem

Kamil Lemieszewski z nowym samochodem

Do grona osób krytykujących wszechobecną panikę dołączył Kamil Lemieszewski z Big Brothera. Ma sporo zastrzeżeń do mediów, które w jego ocenie sieją paranoję w ludziach. Przy jednym ze wpisów na Instagramie dotyczących koronawirusa napisał:

Moi znajomi już przechorowali dwa „miechy” temu i czują się super. Jedziemy teraz do nich nabrać odporności na tę głupotę i sianie paranoi w ludziach… Echhh…

Jedna z internautek odpisała mu, że zachęcanie do mycia rąk czy rezygnacja z podawania dłoni na powitanie to tylko zalecenia, by zminimalizować możliwość rozpowszechniania się koronawirusa.Lemieszewski odpowiedział:

To jest podstawa każdego dnia, a wygląda jak paranoja.

Potem dodał z przekąsem:

Na życie zachorowała całą ludność. Ciekawe, kiedy znajda szczepionkę na to?

Sytuacja wydaje się być groźna. Wzmożona higiena z pewnością jest wskazana, natomiast panika na pewno nie pomoże.

Jak podkreślają specjaliści i lekarze, w tym uznany autorytet, Riad Haidar, umieralność na koronawirusa w Chinach, gdzie rozpoczęła się epidemia, pozostaje na poziomie maksymalnie 0,4% u ludzi do 50 roku życia. Choroba ma największe pokłosie wśród osób „70+”.

Kochani, Ważne informacje. Koniecznie udostępnijcie. Poniżej umieralność na COVID-19 według WHO na podstawie 55 924…

Opublikowany przez Riada Haidar Poniedziałek, 9 marca 2020


Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Kamil Lemieszewski pochwalił się nowym samochodem

Kamil Lemieszewski pochwalił się nowym samochodem

Kamil Lemieszewski ma nowy samochód

Kamil Lemieszewski ma nowy samochód

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×