Kamil Lemieszewski z Big Brothera przekracza kolejne granice. W nagiej sesji z kumplem pokazał prawie wszystko

Lemieszewski i Stadniczenko w nagiej sesji

Lemieszewski i Stadniczenko w nagiej sesji

Kamil Lemieszewski znowu szokuje. Tym razem nie słowami,  a czynami. Razem z Wiktorem Stadniczenko w odważnej sesji zdjęciowej pokazali prawie wszystko. Jak wyglądali?

Kamil Lemieszewski to zwycięzca drugiej edycji programu Big Brother, który natychmiast po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, spowodował mały skandal. Głosującym na niego widzom przyznał „złotego Kamila za totalną głupotę„, jak się można domyśleć, rozdrażnił tym niektórych fanów.

Kiedy sytuacja się nieco uspokoił, a emocje opadły, ze swoich słów wytłumaczył się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

Kamil znany jest nie tylko z ogromnego dystansu do siebie i świata, ale też z tego, że nie ma dla niego tematów tabu i granic, których nie próbowałby przekroczyć.

Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko w odważnej sesji. Co pokazali?

Kamil Lemieszewski wygrał drugą po reaktywacji odsłonę Big Brothera. Pokazał się jako postać bardzo barwna, szczera do bólu, niezwykle otwarta i sympatyczna. W programie odnalazł także miłość. Jest w związku z inną mieszkanką domu Wielkiego Brata, Ewą Kępys.

Oprócz kobiety swojego życia zwycięzca programu, znalazł w nim też przyjaciela. Wiktor Stadniczeno, o którym mowa, był w domu nie mniej barwną postacią. Panowie postanowili, że zrobią odważną sesję zdjęciową.

Efekty możemy podziwiać na Instagramie Kamila, który pierwszą fotografię opublikował z okazji walentynek.

Wesołych Walentynek !!! Happy Valentines !!! – Podobno do odważnych świat należy … zatem spodziewajcie sie niespodziewanego ! – napisał.

Na fotografiach panowie pozują w stroju Adama. Z instrumentami muzycznymi wyglądają jak profesjonalni modele, chociaż jeden z obserwujących zauważył złośliwie, że Kamil powinien zabrać się za odchudzanie.

Kamil czas na odchudzanie – napisał internauta.

Niezrażony zwycięzca show odpowiedział:

w bratku schudlem ok. 30kg wiec czas na robienie masy i rzezby – Od jutra.

View this post on Instagram

????????????????????

A post shared by Wiktor Stadniczenko Fanpage (@wiktor_stadniczenko_fanpage) on

Sesja jest wynikiem niezwykłej przyjaźni dwóch niemniej oryginalnych mężczyzn. Jak podobają się Wam ich zdjęcia?


Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×