Szukaj

Kamil i Ewa z „Big Brothera” wzięli ślub? Pokazali zdjęcia

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub? Małżonkowie pochwalili się zdjęciami, które mogłyby sugerować, że to wydarzenie mają już za sobą.

Kamil Lemieszewski zgłosił się do drugiej edycji reaktywowanego po latach programu Big BrotherDecyzją widzów dom Wielkiego Brata opuścił jako ostatni, dzięki czemu wzbogacił się o czek na sto tysięcy złotych i nowy samochód. Kiedy komentował swoją wygraną przyznał głosującym„złotego Kamila za totalną głupotę”.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, próbował wytłumaczyć się ze swoich słów. Powiedział, że mądrość tkwi w głupocie i jeśli ktoś to rozumie, spojrzy na jego wypowiedź zupełnie inaczej:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub. Zdjęcia z sesji ślubnej

Lemieszewski, oprócz głównej nagrody, zyskał coś znacznie cenniejszego. W domu Wielkiego Brata spotkał Ewę Kępys. Połączyło ich uczucie, które przetrwało po zakończeniu programu. Wydaje się, że zakochani postanowili postawić kolejny krok w swojej znajomości, czym pochwalili się w mediach społecznościowych.

Na Instagramie pojawiły się zdjęcia, które sugerują, że Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys ślub mają za sobą. Sądząc po opisie, zakochani mieli się pobrać podczas ceremonii, która odbyła się 2 lutego 2020 roku w Pradze.

Teraz czas na chwile poślubnej celebracji …Miłego zapiątku. „Niech żyje Królowa życia i Król !” #odrowąż #lubicz @grandlubicz #watahakamila #wilkikamila @ewa_kepys @kamillemie_official #justmarried #bride #groom #milosc #love #unicorn #wolf @bigbrother.tvn7 – skomentował wpis Kamil.

View this post on Instagram

???? 02.02.2020 ???? Pozdrawiamy z Pragi po Naszych skrytych zaślubinach na Zamku w Czechii. ????????????????????????Teraz czas na chwile poślubnej celebracji … ????❤️Miłego zapiątku ❤️???? ????" Niech żyje Królowa życia i Król !" ????#odrowąż #lubicz @grandlubicz #watahakamila #wilkikamila @ewa_kepys @kamillemie_official #justmarried #bride #groom #milosc #love #unicorn #wolf @bigbrother.tvn7

A post shared by KamilLemie (@kamillemie_official) on

Pani młoda do zdjęcia pozowała w białej sukni, rozkloszowanej u dołu. Pan młody z kolei ubrał się w długą marynarkę, ciemne spodnie, a także eleganckie buty.

Fotografie poruszyły internautów, którzy w komentarzach pod zdjęciem pozostawili mnóstwo komentarzy. Nie wszyscy chcieli jednak uwierzyć, że Kamil i Ewa wzięli ślub – niektórzy sugerowali, że wyglądają tak, a nie inaczej na potrzeby sesji:

  • No proszę proszę. Pierwsza fotka coś pięknego. Uwielbiam B&A zdjęcia. Szczęścia i miłości i wszystkiego NAJlepszego. Państwo Lemieszewscy to jest sztos.
  • Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.
  • Sesja czy prawdziwy- z wami nigdy nic nie wiadomo 😉 Już zdjęcie z pudełeczkiem zrobiło zamieszanie ;)… Ale pasuje do was taki właśnie ślub.

Na ten moment zakochani nie zareagowali na komentarze internautów.

Zobacz także: Madzia z „Big Brothera” wpadła do DDTVN i opowiedziała o kłótniach w swoim związku. Dzieje się!


Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys pokazali ślubną sesję

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×