Szukaj

Kamil Lemieszewski zafundował sobie nową fryzurę. Co się stało z włosami przystojniaka z Big Brothera?

Kamil Lemieszewski - metamorfoza

Kamil Lemieszewski - metamorfoza

Kamil Lemieszewski zmienił swój wygląd. Jego obserwujący są pozytywnie zaskoczeni. Jak teraz się prezentuje?

Kamil Lemieszewski jest zwycięzcą drugiej edycji reaktywowanego programu Big BrotherKiedy opuścił dom Wielkiego Brata był bogatszy o 100 tysięcy złotych i zyskał sobie spore grono fanów.

Był też autorem małego skandalu – zakpił z widzów, którym przyznał „złotego Kamila za totalną głupotę”. Po zakończeniu finału, gdy emocje nieco opadły, swoją wypowiedź skomentował w rozmowie z naszą reporterką Jastrząb Post:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

Kamil znany jest też z tego, że nie ma problemów z eksperymentowaniem ze swoim wizerunkiem. Znowu się zmienił. Jak teraz wygląda?

Jak wygląda Kamil Lemieszewski po zmianie?

W domu Wielkiego Brata był długowłosym brunetem, który imponował wysportowaną sylwetką. Ostatnio Kamil Lemieszewski nosił długie włosy, które farbował na blond. Niektórzy porównywali go nawet do Wiedźmina. Teraz postanowił, że dokona kolejnej metamorfozy.

Na swoim profilu na Instagramie pokazał się w kompletnie nowej odsłonie. W Dniu Kobiet przedstawił fanom nową wersję siebie. Tym razem wrócił do czerni, ale ze względów służbowych musiał postawić na ostre cięcie.

Czas na zmiany … jak wam mija niedziela ? – napisał.

Jak podoba się obserwującym? Piszą, że w końcu wygląda jak mężczyzna. Bardzo podoba im się ta zmiana, która jest podyktowana zobowiązaniami zawodowymi.

Zobacz: Natalia Dawidowska o udziale w Big Brotherze: „Chciałam pokazać, że oby LGBT są normalne” [WIDEO]


Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Kamil Lemieszewski - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×