Szukaj

Marta Glik opublikowała całą serię zdjęć z chrzcin córki! Valentina rozczuliła internautów. Jest prześliczna!

Marta Glik, chrzest córki

Marta Glik, chrzest córki

Marta Glik kilka miesięcy temu urodziła córkę Valentinę. Ze względu na obowiązki zawodowe Kamila, para dopiero trzy miesiące od narodzin ochrzciła drugie dziecko. Zobacz, co żona piłkarza opublikowała w sieci.

Kamil Glik i jego żona Marta doczekali się dwóch córek – Victorii i Valentiny. Niedawno ochrzcili młodszą latorośl. Mimo, że wydarzenie miało miejsce już jakiś czas temu, żona Glika dopiero teraz pochwaliła się większą ilością zdjęć na Instagramie. Możemy zobaczyć samą ceremonię chrztu, jak i rodzinne fotografie z przyjęcia. Widzimy chrzestnych, dziadków, wujków, ciocie i kuzynów małej Valentiny. Okazuje się, że Glikowie mają całkiem liczną najbliższą rodzinę. Jedno ze zdjęć Marta opatrzyła opisem:

Wielki dzień naszego Aniołka

Przyjęcie po uroczystości chrztu odbyło się w hotelu w Dąbrówce. Cała rodzina prezentowała się bardzo elegancko. Marta na ten wyjątkowy dzień włożyła jasnobeżową, dopasowaną sukienkę z dekoltem v-neck. Kamil obowiązkowo w koszuli, a starsza córka pary w białej sukience.

Kamil Glik jest słynnym polskim piłkarzem, reprezentantem Polski, gra na pozycji środkowego obrońcy. Jest bardzo cenionym zawodnikiem. Na co dzień para mieszka w Monako, ponieważ w tamtejszym klubie – AS Monaco, sportowiec kontynuuje swoja karierę.

View this post on Instagram

Rodzina ❤️????‍????‍????‍????

A post shared by Marta Glik (@martaglik) on

Zobacz: Marta i Kamil Glik zdradzili imię drugiej córeczki. Jest bardzo światowe

Zobacz: Piękna Marta Glik urodziła! Młoda mama pokazała serię słodkich zdjęć z maluszkiem! Kamil Glik skacze ze szczęścia!

Zobacz: Jest skandal. Oburzony Kamil Glik nie wytrzymał na konferencji: „To ohydne kłamstwo!”

 


Kamil i Marta Glikowie chrzest

Kamil i Marta Glikowie chrzest

Marta Glik z Valentiną

Marta Glik z Valentiną

Kamil i Marta Glikowie z córkami

Kamil i Marta Glikowie z córkami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×