Szukaj

Matka skomentowała wypadek Kamila Durczoka. Jej słowa rozrywają serce i dają do myślenia

Kamil Durczok miał wypadek samochodowy. Chociaż na temat ten rodzina dziennikarza milczała, głos postanowiła zabrać jego matka. Zobacz, co takiego powiedziała. 
Kamil Durczok - wypadek samochodowy

Kamil Durczok - wypadek samochodowy

Kamil Durczok spowodował wypadek samochodowy. Mężczyzna podobno miał 2,6 promila alkoholu we krwi. Nie przeszkodziło to mu jednak prowadzić na podwójnym gazie i przejechać ponad 370 km. Dziennikarz, na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego, zakończył jednak trasę. Kilka dni później Durczok wyraził skruchę i przeprosił za swoje zachowanie:

Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. Wszystkich, którzy we mnie wierzyli i mi ufali. To są bardzo trudne dni dla mnie. To co się wydarzyło jest karygodne. (…) Najbardziej chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na cierpienie, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli.

Słowa te skierował m.in. do matki, którą od zawsze miał za wzór. Świadczyć mogą o tym słowa, które w mediach społecznościowych, skierował do niej w Dzień Matki:

Moja mama. Od dzieciństwa niepełnosprawna. Nigdy się nie skarżyła, nie narzekała. (…) Dziś mówię „dziękuję”. Także za to, że nauczyłaś mnie, jak się nie poddawać.

Jak zareagowała kobieta na wieść o tym, że jej syn spowodował wypadek samochodowy? Jak informuje tygodnik Na żywo, całą sytuacją była zdruzgotana. Kamila nie zostawi z tym jednak samego. Postanowiła mu pomóc, przeprowadzi trudną rozmowę, a także wesprze w trudnych chwilach:

Zrobię i jedno i drugie, przecież to moje dziecko – przyznała kobieta w rozmowie z tygodnikiem.

Mamy nadzieję, że więcej mama Kamila nie będzie musiała mieć powodów do zmartwień.

Zobacz: Jest coraz poważniej. Kamil Durczok przez wypadek po alkoholu straci znacznie więcej niż tylko szacunek widzów

Zobacz: Kamil Durczok po wypadku wypowiedział słowa, które zapamięta na całe życie. Tabloid cytuje zeznania dziennikarza

Zobacz: To dopiero sensacja! Tabloid twierdzi, że Kamil Durczok miał przy sobie broń! Prokuratura komentuje


Kamil Durczok z partnerką – TeleKamery 2019

Kamil Durczok z partnerką – TeleKamery 2019

Tygodnik Wprost przeprasza Kamila Durczoka?!

Tygodnik Wprost przeprasza Kamila Durczoka?!

Kamil Durczok i Julia Oleś wrócili do siebie

Kamil Durczok i Julia Oleś wrócili do siebie

×