Hanna Lis sieje pogrom w Polsacie! Na Kamila Durczoka padł blady strach

Kamil Durczok boi się Hanny Lis

Kamil Durczok boi się Hanny Lis

Hanna Lis wygryzie Kamila Durczoka z Polsatu?

Hanna Lis jest w Polsacie dopiero jedną nogą, a już wywołała popłoch wśród starej ekipy. Gwiazda, której w ostatnich miesiącach życie dało srogo w kość, teraz wraca na właściwe tory i podnosi się z zawodowego dołka – dostała własny program, w którym podobno ma rozmawiać z zaproszonymi gośćmi o obecnie panującej w Polsce polityce i skupiła się jedynie na rozwoju osobistym. Nic zresztą dziwnego, bo najnowsze plotki donoszą, że zostawiła męża samego w Konstancinie i wreszcie wyprowadziła się na swoje, więc w życiu prywatnym różowo nie jest.

Zawodowo nie ma się jednak czego obawiać, bo blady strach, który dopadł jej rywala, Kamila Durczoka, doskonale świadczy o tym, że dziennikarka jest twardym przeciwnikiem. Jak donosi Fakt, Durczok nie jest ani trochę zadowolony z jej przejścia do Polsatu, jej programu i jej obecności:

 Kamil wypytuje o szczegóły programu Hanny. Nie ukrywa też zdziwienia, że ją zatrudniono. Rzucił nawet na kolegium zdanie: „A po co ona nam tu?!”. On ostatnio nie budzi sympatii widzów. A Hanna w „Azji Express” pokazała, że potrafi być wyluzowaną, fajną babką. Kamil boi się pewnie, że może stracić swój program – zdradził informator tabloidu

Jak się okazuje, od kiedy gruchnęła wieść, że Lis podjęła współpracę z Polsatem, Kamil zrobił się nerwowy i pobladł. Obawia się, że Hanna zaszkodzi jego pozycji, podkopie ją przy pomocy widzów, którzy wprost uwielbiają jej poczucie humoru i wdzięk, a potem wygryzie ze stacji na dobre.

Myślicie, że te obawy są uzasadnione czy Durczok reaguje ciut przesadnie?

Dziewczyna Kamila Durczoka o WOŚP w mocnych słowach! Pisze o “naćpanych hipisach na Woodstocku”

Hanna Lis wróciła do łask! Dostała świetną ofertę pracy w topowej stacji telewizyjnej!

Atrakcyjna kochanka Kamila Durczoka pokazała swoje przytulne gniazdko! Jest bardzo romantyczne!


Hanna Lis - La Mania Kino Letnie 2017

Hanna Lis - La Mania Kino Letnie 2017

Kamil Durczok młodnieje w oczach

Kamil Durczok młodnieje w oczach

Hanna Lis - prezentacja najnowszej kolekcji znanej marki obuwniczej

Hanna Lis - prezentacja najnowszej kolekcji znanej marki obuwniczej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×