Kamil Durczok włączył TVP i nie wytrzymał. Puścił wiązankę wulgaryzmów po obejrzeniu filmu o Krawczyku

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok obejrzał film o Krzysztofie Krawczyku, który w niedzielny wieczór wyemitowano na antenie TVP. Po emisji podzielił się na Twitterze swoimi odczuciami. Dodał mocny wpis.

Krzysztof Krawczyk tuż przed Wielkanocą opuścił szpital, gdzie walczył z koronawirusem. W ostatnim wywiadzie, którego udzieli przed śmiercią powiedział, że cieszy się, że wspomniane święta spędzi z żoną. Uspokajał swoich fanów i mówił, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej:

Wracam do zdrowia. Nie martwcie się o mnie, z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Bóg działa rękoma ludzi. Dziękuję Bogu, że żyję – powiedział na łamach Super Expressu.

Niestety w poniedziałkowe popołudnie media obiegły smutne wieści. Krzysztof Krawczyk zmarł, o czym poinformował jego przyjaciel i menadżer Andrzej Kosmala. TVP Info ujawniła, co było przyczyną śmierci legendarnego artysty:

Przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka były choroby współistniejące. Artysta zasłabł i dziś trafił do łódzkiej placówki – poinformowano w specjalnym wydaniu Serwisu Info.

Muzyka pożegnało mnóstwo znanych osób. Serwisy społecznościowe niemal tonęły we wspominkowych wpisach. Kondolencje przekazywali fani, koledzy z branży, a nawet prezydent Andrzej Duda. Złożył on wyrazy współczucia rodzinie i bliskim. Napisał, że w jego ocenie młodzi ludzie nie znają twórczości Krawczyka:

Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP – czytamy we wpisie.

Ten wpis zdenerwował sporą grupę internautów, o czym pisaliśmy tutaj.

Kamil Durczok komentuje film TVP o Krawczyku i uderza w Andrzeja Dudę

TVP, by uhonorować pamięć muzyka, w poniedziałkowy wieczór nieplanowanie wyemitowała film Krzysztof Krawczyk – całe moje życie, dokładnie ten sam, który widzowie mogli obejrzeć w Wielką Sobotę 3 kwietnia. Wśród osób, które śledziły produkcję, był Kamil Durczok. Gdy emisja dobiegła końca, dziennikarz podzielił się swoimi odczuciami na Twitterze.

Były gwiazdor TVN-u postanowił skomentować jedną ze scen, w której widać tłum ludzi śpiewający przeboje muzyka. Zwrócił się do prezydenta. Napisał, że wygłoszona przez niego teza mija się z prawdą:

Oglądam w #kurwizja (sorry, @tvn24 z Kuligowską spierdo..ł ten wieczór centralnie) film o Krawczyku. I widzę 20 tysi człowieków śpiewających z Nim, słowo w słowo, jeden z największych hitów. Adrian @AndrzejDuda , the fu……k, co ty bredzisz??? że młodzi nie znają???

Wpis wywołał spore emocje wśród internautów. Gdy jedni w pełni się z nim zgadzali, inni podkreślali, że nie ma on racji.


Posiedzenie aresztowe Kamila Durczoka

Posiedzenie aresztowe Kamila Durczoka

Kamil Durczok - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Kamil Durczok - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Komentarze

 • GośćKrystyna pisze:

  Ludzie ile w was jadu i nienawiści

 • Gość pisze:

  Wart Pac pałaca jak pałac Paca

 • Gość poranny z Krakowa pisze:

  Panie Durczok…. naprawdę nie potrafi Pan zaakceptować tego, że NIKT nie zapomni o dokonanych:
  a) molestowaniach
  b) bucie
  c) jeździe po pijanemu
  d) zniszczeniu własnej rodziny

  Naprawdę przy takim zestawieniu, możliwe jest tak wytrwale (zaciekle?) starać się o powrót do łask czytelników?

 • Kurczok pisze:

  Ten ćpun i pijak wygląda jakby też był ciężko chory, nie tylko na umyśle.

 • kiker pisze:

  Degenerat i oszust finansowy mówi o Bogu….. upodlona tvnowska moralność!!!

 • Durcz-wsiok pisze:

  a co ten kryminalista i zapijaczona menda z tvnu sie wymadrza ? chamidlo i prostak i tyle

 • Gość pisze:

  Ta w niebie hahaha jedzie mi tu tramwaj?

 • Gość pisze:

  Piosenki Krzysztowa.Krawczyka śpiewali różne pokolenia wstyd Panie Prezydencie ale gdyby nawet tak nie było to nie składa się takich kondolencji słowa trzeba umiejętnie dobierać do sytuację że ma Pan z tym problem. Ale najważniejsze jest to że bardzo Pan się myli po różne pokolenia śpiewali i uwielbiał naszego wspaniałego artysty

 • Bartek pisze:

  Super Piosenkarz Pan Krawczyk

 • Gość pisze:

  Pan DURCZOK TO SYNUŚ TATUSIA POWINIEN LEŻEĆ POD STOŁEM I SZCZEKAĆ , A OD prezydenta się niech odwali TEN tuman Kamilek degenerat

  • gość pisze:

   Za te swoje wyczyny durczok już dawno powinien siedzieć w pierdlu i to najmniej 5 lat a nie jakieś wyroki w zawieszeniu.Gdzie jest ziobro sprawiedliwy wśród sprawiedliwych .Ten wyrok na durczoka do rewizji a nie będzie się ten przestępca publicznie wypowiada ł. Do ciurmy z gnojem!

 • gość pisze:

  zablokujcie durczoka, co on bierze…. ten człowiek jest chory.

 • Gość pisze:

  Nie żal mi was wszystkich którz czytacie takie gówniane artykuły. I jeszcze piszecie jakieś gówniane komentarze . marnujcie życie dalej i tak niczego lepszego nie jesteście w stanie w życiu dokonać