Szukaj

Durczok ma poważne problemy ze zdrowiem. Już nawet nie ukrywa swojego dramatu: „Nie mogę wyjść z choroby”

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok ma poważne problemy ze zdrowiem, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Przy okazji zwrócił się do internautów z ważnym apelem.

Kamil Durczok w zeszłym roku spowodował wypadek samochodowy. Prowadził na „podwójnym gazie” – miał aż 2,6 promila alkoholu we krwi. Jak donosiło Twoje Imperium, obecni na miejscu zdarzenia świadkowie mówili, że „kierowca BMW, wychodząc z auta, ledwo trzymał się na nogach”. Dziennikarz przeprosił za swoje zachowanie. Zapewnił, że taka sytuacja się już nigdy nie powtórzy.

Gdy sprawa nieco ucichła, media zaczęły informować, że Durczok jest zamieszany w kolejną aferę. Podawały, że jest podejrzany o podrabianie podpisów byłej żony na wekslach.

Dziennikarz wziął się jednak w garść. Postanowił zawalczyć o samego siebie. Próbuje wygrać z chorobą alkoholową i skupia się na pracy. Prowadzi szkolenia, w których trakcie uczy jak uniknąć i wyjść z kryzysu wizerunkowego. Jak powiedział w rozmowie z Markiem Czyżem, dobrze się w tym odnajduje:

Kto, jeśli nie ja, nauczy go, jakich błędów unikać, żeby się w takiej jak ja sytuacji nie znaleźć. W momencie, kiedy ta marka znajduje się w kryzysie albo, tak jak w moim przypadku, dostaję nieprawdopodobny łomot ze wszystkich stron, to pierwszą zasadą jest, że nigdy nie będziesz dobrym swoim PR-owcem – argumentował dziennikarz.

Kamil Durczok walczy z poważną chorobą. Co się dzieje?

Durczok nie tylko udziela się w czasie szkoleń, ale także stara się być aktywny w social mediach. Dodaje wpisy, w których dzieli się swoimi przemyśleniami. To właśnie tam skrytykował Anitę Werner i jej wywiad z Adamem Hofmanem. Pod adresem koleżanki z branży nie szczędził gorzkich słów.

Dziennikarz w nowym poście na Facebooku zaapelował do internautów, by nosili maski ochronne. Ujawnił, że od tygodni ma poważne problemy zdrowotne. Już nawet nie ukrywa swojego dramatu. Chociaż testy nie wykazały COVID-19, ma wszystkie objawy typowe dla tej choroby. Badania zostaną więc powtórzone po raz trzeci:

Noście te cholerne maski! Proszę. Od tygodni nie mogę wyjść z choroby. W piątek był wymaz, wynik ujemny, ale lekarze twierdzą, że mam ewidentne objawy covidovca, więc powtórka badania w kolejny piątek. Jeśli faktycznie objawy są takie jak u mnie, to nikomu nie życzę podobnych „wrażeń”.

W dalszej części wpisu Kamil Durczok wspomina, że to właśnie przez stan zdrowia ograniczył swoją aktywność w sieci:

To stąd moja nieobecność na FB, w takim stanie trudno nawet myśli pozbierać. Trzymajcie się ciepło, jak będę miał trochę więcej siły, z pewnością napiszę kilka zdań o tym, co te dranie z nami wyrabiają. Zdrówka.

Noście te cholerne maski! Proszę. Od tygodni nie mogę wyjść z choroby. W piątek był wymaz, wynik ujemny, ale lekarze…

Posted by Kamil Durczok on Monday, November 30, 2020

Internauci w komentarzach życzą Kamilowi powrotu do zdrowia. My również dołączamy się do tych wpisów i trzymamy kciuki, by szybko wrócił do formy.


Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×