Kamil Bednarek wpadł do studia TVN i narobił sporych szkód. Widzowie byli świadkami katastrofalnych scen

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek w Lego Masters. Artysta nie popisał się w pierwszym odcinku. Rozwalił budowlę, nad którą pracowano wiele dni. To nie był udany debiut.

Kamil Bednarek zyskał popularność dzięki talent show. Był uczestnikiem trzeciej edycji programu Mam talent, gdzie oczarował jurorów swoim głosem. Ich entuzjazm podzielili również widzowie, którzy głosowali na piosenkarza w finale. Decyzją widzów muzyk zajął 2. miejsce. Chociaż Bednarek programu nie wygrał, udało mu się odnieść spory sukces na rodzimym rynku muzycznym. W krótkim czasie zdobył grono wiernych fanów, z którymi się spotyka m.in. podczas koncertów.

The Voice. Kamil Bednarek czuł ogromną presję

Piosenkarz poza występowaniem na scenie ma także doświadczenie w jurorowaniu w programach rozrywkowych. Kiedyś sam był oceniany, a teraz to on to robi. Był trenerem dziesiątej edycji The Voice of Poland. Po zakończeniu sezonu przyznał, że odczuwał ogromną presję i nie do końca odnajdował się w swojej nowej roli:

Jestem samoukiem, jeśli chodzi o śpiewanie, a nagle miałem oceniać innych […]. Ale szczerze powiem, że było to trudne wyzwanie. Wiedziałem, że patrzy na mnie cała Polska i każde moje słowo będzie krytykowane. Czułem ogromną presję. Tomson i Baron czuli się tam jak ryby w wodzie, a dla mnie było to stresujące. Przecieranie szlaków było trudne – mówił Kamil Bednarek w Plejadzie.

Lego Masters. Kamil Bednarek narobił szkód

Przed piosenkarzem pojawiło się kolejne wyzwanie. 30-latek zasiądzie w panelu jurorskim w programie Lego Masters emitowanym przez stację TVN. Uczestnicy będą musieli wykazać się zdolnością i kreatywnością. Co odcinek odpadać będzie najsłabsza para. W finale o tytuł Mistrza Lego i 100 tysięcy złotych powalczą trzy drużyny.

Zróbcie teraz wielki hałas! W 2. sezonie naszego programu obok @olamirecka w jury zobaczycie… Kamila Bednarka! Czujemy, że będzie ogień i już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia już wkrótce! – poinformowano na oficjalnym profilu programu.

Kamil Bednarek już w pierwszym odcinku zwrócił na siebie uwagę. Artysta przewrócił się na motocykl, który został zbudowany na potrzeby pierwszego odcinka. Układanka składała się z 90. tysięcy klocków i na jej ułożenie poświęcono 250 godzin. Uczestnicy mieli zacząć od zbudowania mniejszego modelu, ale ze względu na wypadek przy pracy zmieniono zadanie. Zdecydowanie dla muzyka nie był to szczęśliwy debiut w programie.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu show zostanie wyemitowany w piątek o godzinie 20:00 przez stację TVN.

 


Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Komentarze

  • Chuj cie boli kto ja jestem pisze:

    Mowili ze bedzie ogien i byyyyyl 🙂

  • Gość pisze:

    Taki live super wow szacun i w ogóle 30lat krótka rozmowa a gdzie dzieci źona dom braćie nie mam czasu bawie się wzruszające zajeb..scie albo sobie cos albo se d..pe sam będzie podcierał sebuś ale fotki na insta z wesela super i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×