Kamil Bednarek zmienił wizerunek na jeszcze bardziej męski. Tak dojrzale nie wyglądał nawet w „The Voice”

Kamil Bednarek - metamorfoza. Jak się zmienił?

Kamil Bednarek - metamorfoza. Jak się zmienił?

Kamil Bednarek zmienił wizerunek, czym pochwalił się na Instagramie przy okazji promocji nowego klipu. Jak wygląda z mocnym zarostem? Internauci są pod wrażeniem jego metamorfozy.

Kamil Bednarekshow-biznesem związany jest od 10 lat. Zaistniał w programie Mam Talent. Chociaż ostatecznie zajął drugie miejsce, jego kariera nabrała rozpędu.

Muzyk zgromadził wokół siebie wierne grono fanów, zaczął regularnie koncertować, tworzyć nowe piosenki, wydawać płyty. Chociaż ze względu na pandemię koronawirusa sporo jego występów stanęło pod znakiem zapytania, artysta znalazł sposób, by umilić fanom kwarantannę.

Kamil Bednarek z zarostem. Jak wygląda?

Bednarek w sieci opublikował nową piosenkę Bądź przy mnie, która w mig zdobywa nowe wyświetlenia. Premiera odbyła się na antenie RMF FM, czym artysta pochwalił się na swoim Instagramie, zachęcając fanów do słuchania. Gdy po raz pierwszy piosenka trafiła na antenę, Kamil zapytał obserwatorów o wrażenia.

Udostępnił nowe selfie. Swoich wielbicieli zaskoczył nie tylko nowym kawałkiem, ale także metamorfozą — zdradził, że zapuścił brodę, w której wygląda dojrzalej niż kiedyś.

Kamil Bednarek ma brodę

Kamil Bednarek ma brodę. Jak wygląda? Czy zmiana jest widoczna?

Co stoi za zmianą wizerunku Kamila? Być może zwykła fanaberia. Pewne jest jednak, że nie jest pierwszą gwiazdą, która w ostatnim czasie zdecydowała się zapuścić brodę. Na taką zmianę postawił także Sławomir, który sporą metamorfozą pochwalił się przy okazji składania wielkanocnych życzeń. W komentarzach zdradził, że będzie nosił bujny zarost do końca kwarantanny.

Myślicie, że Kamil miał podobne powody?

Zobacz także: Sławomir na chwilę zniknął i przeszedł odważną metamorfozę. Teraz to na pewno go nie poznacie


Kamil Bednarek ma brodę

Kamil Bednarek ma brodę

Kamil Bednarek
Kamil Bednarek z mamą

Kamil Bednarek z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×