Kamil Bednarek o kobietach swojego życia. Jedna jest dla niego aniołem

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek najważniejszych kobietach swojego życia. Kim są mama, babcia i siostra wokalisty? Poruszające słowa.

Kamila Bednarka poznaliśmy w 2010 roku, kiedy to zajął drugie miejsce w Mam Talent!. Od samego początku zwrócił uwagę publiczności, nie tylko fenomenalnym wyczuciem muzyki reggae, ale też niezwykłą energią, która z łatwością zaraża ludzi. Te dwie zalety spowodowały, że Bednarek szybko zdobył tysiące fanów. Już w 2013 roku wygrał MTV EMA w kategoriach Najlepszy polski artysta i Najlepszy artysta Europy Wschodniej. A ostatnio zasiadł w fotelu trenerskim programu The Voice of Poland. Trudno uwierzyć, ale mija już 10 lat, odkąd Kamil rozpoczął swoją karierę muzyczną.

Kobiety życia Kamila Bednarka

Niedawno Kamil zdradził intymny życiowy sekret. Podzielił się informacją o tym, kim są kobiety jego życia i za co je kocha.

Moja mama i moja babcia to są kobiety, które nauczyły mnie kochać, i to są dla mnie najważniejsze kobiety w życiu. I moja siostra też. Kocham je za wszystko, co dla mnie zrobiły. Moja mama jest po prostu aniołem, spokojem, nawet jak się denerwowałem, to zawsze mówiła: Kamil, spokojnie. Uczyła mnie takiego spokoju, wrażliwości i miłości. Nawet jak nie było najlepiej – ja z ubogiej rodziny pochodzę, więc ona nam dawała wszystko swoją miłością i to było super. Natomiast po tacie jestem zadziorny trochę, tylko tego nie widać po mnie, ale lubię walczyć o swoje, iść po swoje do celu. Więc to się tak połączyło – wrażliwość z zadziorem – opowiedział agencji Newseria Kamil Bednarek.

To jednak nie wszystko. Kamil zdradził także, która z tych kobiet jest jego największą fanką, i która zbiera o nim wycinki prasowe. Sporo się tego mogło uzbierać przez ostatnią dekadę.

Babcia ma wszystkie wycinki z gazet, wie, kiedy moja piosenka leciała w radiu. Słodkie. Jest krawcową, więc do niej dużo znajomych przychodzi, dużo koleżanek na kawkę, tam sobie plotkują, więc wszystko wie. Ale to jest fajne, bo dzięki niej będę miał niesamowitą kronikę wszystkich swoich rzeczy od samego początku. Muszę to kiedyś przejrzeć w ogóle, jak się zmieniało to wszystko przez te 10 lat – mówi wokalista.

To miłe, że Kamil ma takie wsparcie w swojej rodzinie. Dużo zdrowia życzymy zarówno babci, jak i mamie oraz siostrze.


Kamil Bednarek z mamą

Kamil Bednarek z mamą

Kamil Bednarek - dziwne zachowanie na finale The Voice of Poland 10

Kamil Bednarek - dziwne zachowanie na finale The Voice of Poland 10

Kamil Bednarek – otwarcie nowego studia

Kamil Bednarek – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×