Klaudia Halejcio pokazuje kolejne pomieszczenia luksusowej rezydencji. Salon i ogromna marmurowa łazienka robią wrażenie

Klaudia Halejcio - wnętrza

Klaudia Halejcio - wnętrza

Klaudia Halejcio od niedawna mieszka w luksusowej rezydencji. Co jakiś czas odkrywa przed internautami kolejne wnętrza. Jak urządziła łazienkę i salon?

Narodziny Nel to prawdziwa rewolucja w życiu Klaudii Halejcio. Córeczka pochłania cały jej czas, a relacjami i postami z malutką zachwyceni są fani aktorki. Jednak pojawienie się dziecka nie jest jedyną zmianą w życiu gwiazdy. Całkiem niedawno aktorka pochwaliła się przeprowadzką. Zaopozowała razem z partnerem, Oskarem i dzieckiem, przed nowym domem i pochwaliła się kluczami do rezydencji.

Na początek pokazała jedynie, jak jej nowe lokum wygląda z zewnątrz i można się było domyślać, że środek zrobi podobne wrażenie. Portal Pudelek kilka dni temu zdradził, że za piękną willę o powierzchni 500 metrów aktorka musiała zapłacić aż 9 milionów złotych.

Obecnie Klaudia Halejcio już się zadomowiła w wielkiej rezydencji i co jakiś czas pokazuje internautom kolejne wnętrza.

Klaudia Halejcio pokazuje kolejne pomieszczenia luksusowej rezydencji

W ostatnich relacjach Halejcio pokazała sporo ujęć z wnętrza swojej luksusowej willi. Widać na nich przestronnym salon i wykończoną marmurem łazienkę.

W jednej z relacji Klaudia wyznała, że czeka na wsparcie w urządzaniu pokoju dziecka, bo opłacony do skręcenia mebli pracownik ulotnił się po kilku godzinach pracy. W związku z tym aktorka została zmuszona o zwrócenie się z pomocą do rodziców, którzy mają jej wspomóc w urządzaniu pokoiku dla Nel.

Halejcio korzysta z przestrzeni i urządza sobie spacery po posiadłości. Usilnie próbuje wrócić do formy sprzed ciąży, ale ma do tego spory dystans, co niejednokrotnie już udowodniła w relacjach i wywiadach. Po miesiącu od porodu ma wciąż widoczny brzuch i postanowiła sobie nieco pomóc.

Udało mi się dzisiaj załatwić fizjoterapeutę, mama zostanie z Nelusią, także dzisiaj będę walczyła z moim iście wielkim brzuchem. Skoro jestem jedyną kobietą na ziemi, która ma brzuch miesiąc po porodzie, tak on wygląda, Matko Boska, to nie zrobię tego nawet dla siebie, ja zrobię to dla dobra ludzkości, żeby nie być odrażającą, zrobię to dla was. Co za dramat – zagadywała Halejcio w jednej z ostatnich relacji, pokazując niewielki brzuszek, ale dając okazję, żeby zajrzeć do łazinki.

W takich warunkach można urządzać domowe SPA nawet codziennie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Klaudia Halejcio pokazała kolejne wnętrzaKlaudia Halejcio pokazała kolejne wnętrza

Klaudia Halejcio pokazała kolejne wnętrza

Klaudia Halejcio pokazała kolejne wnętrza

Klaudia Halejcio pokazała kolejne wnętrza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×