Szukaj

Michał Piróg i inni znani geje poszli na całość w kalendarzu LGBT na 2020! Odsłonili sporo ciała!

Kalendarz na 2020 rok dla gejów właśnie trafił do sprzedaży. W projekcie udział wzięło wielu znanych homoseksualistów, wśród nich Michał Piróg. Odważne zdjęcie wzbudziły poruszenie w sieci. Zobacz, co pokazali.
Michał Piróg, kalendarz dla gejów na 2020

Michał Piróg, kalendarz dla gejów na 2020

To pierwszy tego typu kalendarz w Polsce. Nigdy wcześniej nie było aż tyle męskiej golizny LGBT w jednym kalendarzu. Ale nie tylko o nagość chodzi. Modele nie są anonimowi. To mężczyźni, którzy reprezentują sobą dużo więcej niż atrakcyjne ciała. Mają różne zawody, różne ścieżki życia, pochodzą z rożnych środowisk, są w różnym wieku.

Wśród nich jest też Michał Piróg. Dlaczego zdecydował się pokazać goły tyłek?

To jedno ze zdjęć które powstało do kalendarza „nie wstydź się” dla @magazynreplika. Nagie sesje i temat cielesności zawsze nas krępują są tematami tabu. Ja podczas programu @topmodelpolskatvn zawsze się zastanawiałem czy faktycznie to taki problem rozebrać się przed innymi. Powiem tak jest jakiś w tym stres, ale ja się pytam czemu? W czasach kiedy kreowany jest model idealnego wzorca sami wpadamy w kompleksy z kolejnych powodów. Czas się chyba wyzwolić – napisał Michał pod swoim nagim zdjęciem.

Michał Piróg rozebrał się dla gejów. Kto jeszcze?

Michał Piróg nie jest jedyny, który zdjął ubranie. Oprócz współprowadzącego Top Model tancerza rozebrali się także m.in. aktor Jacek Poniedziałek, zwycięzca programu „Top Model” Radek Pestka wraz ze swym partnerem Romkiem Gelo oraz Mister Gay Poland Łukasz Sabat. Dlaczego to zrobili?

Jacek Poniedziałek

Jacek Poniedziałek

Zgodziłem się, bo spodobał mi się ten projekt robiony na przekór ponurym czasom, w których teraz żyjemy. Nie możemy dać się zaszczuć – mówi Jacek Poniedziałek.

Wtóruje mu poznański aktywista Grupy Stonewall Arek Kluk:

Nagonka na LGBT weszła ostatnio na nowy, nieznany wcześniej poziom, ale my dalej będziemy cieszyć się życiem i będziemy cieszyć się naszą seksualnością. Flaga tęczowa to nie jest flaga biała – nie poddajemy się.

Autorem wszystkich zdjęć jest znakomity fotograf męskich ciał Paweł Spychalski. Kalendarz dostępny jest wyłącznie z prenumeratą magazynu „Replika”.

 


Kalendarz Replika 2020zbiorowka.indd
Michał Piróg pokazał swojego chłopaka w łóżku

Michał Piróg pokazał swojego chłopaka w łóżku

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×