Kajra zaskoczyła wykształceniem. Wiele czołowych gwiazd może jej pozazdrościć wyuczonego zawodu

Kajra

Kajra

Jakie wykształcenie ma Kajra? Żona Sławomira zaskoczyła wyznaniem na temat wyuczonego zawodu.

Kajra razem ze swoim mężem Sławomirem szturmem wdarli się do show-biznesu. Dzięki swojemu wielkiemu przebojowi Miłość w Zakopanem podbili serca Polaków. Już od kilku lat brylują na muzycznych scenach i nikt nie wyobraża sobie imprezy tanecznej, na której mogłoby zabraknąć ich piosenek. Małżonkowie cały czas tworzą kolejne hity nurtu rock-polo, co bardzo cieszy ich fanów. W 2017 roku od ich najsłynniejszego utworu rozpoczął się Sylwester Marzeń z Dwójką i okazało się, że był to spory przełom w ich karierze, który przyniósł im jeszcze większą popularność.

Małżonkowie ku uciesze internautów bardzo prężnie prowadzą swoje social media. Informują w nich obserwatorów o wszystkich nowych projektach, a także zdradzają urywki z codzienności. Na ich profilach społecznościowych od czasu do czasu pojawia się także ich niespełna 5-letni synek Kordian, jednak jego rodzice nie ujawniają twarzy malca.

Jakie wykształcenie ma Kajra?

Kajra jest dla swojego męża wielkim wsparciem nie tylko w życiu prywatnym, ale także na scenie. Razem stanowią świetny duet. Zgodne małżeństwo stanowią już od 10 lat. Zakochani uwielbiają być w blasku fleszy i skupiać na sobie uwagę. Na scenie zawsze dają prawdziwe show, które długo zostaje w pamięci fanów.

Magdalena jest świetnie przygotowana do swojej roli w show-biznesie. W 2007 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Już w czasie studiów grała w filmach Agnieszki Holland, na swoim koncie ma też kilka występów w produkcjach bollywoodzkich.

Praca przed kamerami nie stanowi dla niej zatem żadnego problemu. Gwiazda w rozmowie z Super Expressem wyjawiła, że w zawodzie aktora według niej ukończenie studiów jest niezbędne.

Zdecydowanie łatwiej, sprawniej pracuje się z profesjonalistami, z aktorami, którzy mają warsztat. Wiedzą jak pracować z kamerą, światłem, z emocjami – są powtarzalni i mówią wyraźnie! Fakt, zdarzają się genialne dzieciaki mające to ,,coś’’. Tylko bez zawodowstwa można to ,,coś’’ łatwo zniszczyć. Show – biznes umie złamać każdego człowieka, tym bardziej nieprzygotowanego. Dlatego uważam, że warsztat jest niezbędny. Aktorstwo jest bardzo trudnym zawodem.

Wokalistka i aktorka ma niezbędne kwalifikacje do tego, by przed kamerami czuć się pewnie. Po filmowej karierze i ogromnemu doświadczeniu, jakie w ten sposób zdobyła występy na scenie, czy w teledyskach nie są dla niej żadnym problemem.

W polskim show-biznesie nie brakuje jednak gwiazd, które nie mają dyplomu, a mimo to udaje im się robić wielką karierę na szklanym ekranie i nie mogą opędzić się od kolejnych propozycji.


Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra i Sławomir

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra i Sławomir

Sylwester w Polsacie 2020 - Sławomir i Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Sławomir i Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×