Szukaj

Synek Kai Śródki i Patryka Mikiciuka wyrósł na przesłodkiego chłopca. Z taką urodą Teodor złamie niejedno serce

Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk

Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk

Kaja Śródka jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Na jej profilu właśnie pojawiło się najnowsze zdjęcie jej synka. Teodor to już duży chłopak. Przez ostatnie 6 lat bardzo się zmienił. 

Kaja Śródka od kilku lat jest związana z dziennikarzem TVN Turbo – Patrykiem Mikiciukiem. Projektantka i jej partner wspólnie wychowują swojego syna Teodora, który pojawił się na świecie w 2014 roku. Swego czasu kobieta wzbudzała bardzo duże zainteresowanie mediów, a to za sprawą swojego związku z Borysem Szycem. Aktora poznała na planie filmu Przedwiośnie, gdy miała zaledwie 18 lat. Siedem lat później zostali parą, jednak po trzech latach związku ogłosili rozstanie.

Projektantka od kilku lat całkowicie poświęciła się macierzyństwu. Na swoim profilu na Instagramie często publikuje rodzinne kadry, oraz zdjęcia swojego synka. Teodor to już bardzo duży chłopiec, który z bobasa zmienia się w małego mężczyznę. Widać, że macierzyństwo daje Kai ogromną radość, czego dowodem może być ostania fotografia, którą możemy podziwiać w jej social mediach.

Kaja Śródka pokazała syna. Teodor to już duży chłopak

Na profilu projektantki często pojawiają się zdjęcia, na których pokazuje ona, jak wygląda jej życie prywatne. Z zamieszczonych postów można wnioskować, że wolny czas najchętniej spędza ze swoim ukochanym, oraz ich synkiem. To głównie ta dwójka gości na większości jej zdjęć. Nie brakuje też zabawnych kadrów z ich czworonogiem w roli głównej.

Na ostatnim zdjęciu Kaja pochwaliła się najnowszą, nieco zabawną stylizacją swojego synka. Okazuje się, że jej inspiracją były kostiumy, które ponad trzy dekady temu jej mama zaprojektowała do filmu Seksmisja.

Jak mama zrobi dzióbek… Stylizacja „barowa” na barową pogodę. Mama, projektując kostiumy do Sexmisji, korzystała ze wszelkich materiałów, jakie były dostępne, a w 82’ dostępnych było niewiele i jak jej się udało… Zainspirowana tym faktem zaprojektowałam kostium Prezesa – czytamy pod zdjęciem.

Deszczowa kurtka i czapeczka wykonane z foliowych worków chyba przypadły do gustu ich posiadaczowi, bo chłopiec mimo deszczu nie zamierza rezygnować z rowerowej wyprawy. Przy okazji tego zdjęcia możemy zobaczyć, jak bardzo urósł i zmienił się synek Kai. Teodor to bardzo urodziwy chłopiec.


Kaja Śródka - syn Teodor

Kaja Śródka - syn Teodor

Kaja Śródka - syn Teodor

Kaja Śródka - syn Teodor

Kaja Śródka - syn Teodor

Kaja Śródka - syn Teodor

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×