Kaja Paschlaska z chłopakiem szaleją na wakacjach! Gwiazda „Klanu” w skąpym bikini kusi ciałem i całuje swojego przystojniaka! HOT!

Zdjęcie (1) Kaja Paschlaska z chłopakiem szaleją na wakacjach! Gwiazda „Klanu” w skąpym bikini kusi ciałem i całuje swojego przystojniaka! HOT!

[1/8] Kaja Paschalska i jej chłopak VNM (Tomasz Lewandowski) opublikowali romantyczne zdjęcie z wakacji

Zdjęcie (2) Kaja Paschlaska z chłopakiem szaleją na wakacjach! Gwiazda „Klanu” w skąpym bikini kusi ciałem i całuje swojego przystojniaka! HOT!

[2/8] Kaja Paschalska i VNM (Tomasz Lewandowski) na spacerze po plaży

Zdjęcie (3) Kaja Paschlaska z chłopakiem szaleją na wakacjach! Gwiazda „Klanu” w skąpym bikini kusi ciałem i całuje swojego przystojniaka! HOT!

[3/8] Kaja Paschalska prawie nago na rajskiej plaży

Zdjęcie (4) Kaja Paschlaska z chłopakiem szaleją na wakacjach! Gwiazda „Klanu” w skąpym bikini kusi ciałem i całuje swojego przystojniaka! HOT!

[4/8] Kaja Paschalska z chłopakiem. Tomasz Lewandowski to raper VNM

Zdjęcie (5) Kaja Paschlaska z chłopakiem szaleją na wakacjach! Gwiazda „Klanu” w skąpym bikini kusi ciałem i całuje swojego przystojniaka! HOT!

[5/8] Kaja Paschalska i VNM są parą

Zdjęcie (6) Kaja Paschlaska z chłopakiem szaleją na wakacjach! Gwiazda „Klanu” w skąpym bikini kusi ciałem i całuje swojego przystojniaka! HOT!

[6/8] Kaja Paschalska i VNM są parą od 2018 roku. Swój związek potwierdzili w mediach 10 marca 2019

Zdjęcie (7) Kaja Paschlaska z chłopakiem szaleją na wakacjach! Gwiazda „Klanu” w skąpym bikini kusi ciałem i całuje swojego przystojniaka! HOT!

[7/8] Chłopak Kai Paschalskiej – VNM

Zdjęcie (8) Kaja Paschlaska z chłopakiem szaleją na wakacjach! Gwiazda „Klanu” w skąpym bikini kusi ciałem i całuje swojego przystojniaka! HOT!

[8/8] Kim jest VNM, Tomasz Lewandowski?

Komentarze

×