Wielkie starcie gwiazd „Klanu”. Paschalska odpowiada na post Kaczorowskiej. Oj, nie będzie miło na planie serialu

Kaja Paschalska i Kaczorowska

Kaja Paschalska i Kaczorowska

Kaja Paschalska postanowiła odnieść się do słynnego już wpisu Agnieszki Kaczorowskiej, dotyczącego mody na brzydotę na Instagramie. Praca na planie serialu Klan chyba nie będzie już taka przyjemna jak do tej pory. 

Agnieszka Kaczorowska swoją karierę w show-biznesie zaczęła, jako kilkuletnia dziewczynka w serialu Klan. Po wielu latach obecności na małym ekranie doczekała się kolejnych zawodowych propozycji i mogliśmy ją zobaczyć między innymi w Tańcu z Gwiazdami. Od zeszłego roku swoją uwagę skupia głównie na wychowaniu córeczki Emilki, oczekiwaniu na drugie dziecko, a także na rozwijaniu swojego konta na Instagramie. Gwiazda jest bardzo aktywna w sieci i ma pokaźne grono obserwatorów. Obserwuje ją zwłaszcza wiele młodych mam. Kilka dni temu jednak zamieściła na swoim profilu post, którym naraziła się sporej liczbie internautów.

Agnieszka postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, że jej zdaniem Instagram nie jest już tak motywującym miejscem jak dawniej i skupił się na promowaniu brzydoty.

Obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive. Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”?Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach?

Słowa Agnieszki wywołały ogromne poruszenie i od wczoraj są cytowane przez kolejne osoby, które chcą zareagować na to, co przeczytały.

Kaja Paschalska odpowiada na post Agnieszki Kaczorowskiej

W sprawie kontrowersyjnego postu Agnieszki Kaczorowskiej interweniują nie tylko internauci, ale także wiele gwiazd show-biznesu. I chociaż tancerka przeprosiła w kolejnym poście osoby, które poczuły się urażone, to jednak niesmak pozostał. Swoje zdanie na temat publikacji koleżanki z Klanu postanowiła przedstawić w sieci także Kaja Paschalska. Gwiazda od lat pojawia się w serialu, gdzie gra Olę Lubicz, jednak nie omieszkała odnieść do słów serialowej kuzynki.

Zamieściła w sieci obszerny post, do którego dodała sporo zdjęć pokazujących ją w najróżniejszych sytuacjach. Zarówno z makijażem, jak i te, na których jej cera nie wygląda najlepiej.

Jak bardzo można się zatracić w kreowaniu siebie w strachu przed oceną innych ludziJak bardzo można się zatracić w kreowaniu siebie w strachu przed oceną innych ludzi. Jak można mieć święte i błędne przekonanie, że jeśli osiągniesz tę utopijną perfekcję to kontrolujesz sytuację i co za tym idzie odbiór swojej osoby przez innych więc jest to jedyna droga do czucia akceptacji, której tak bardzo potrzebujesz. (…) Cheers wszystkim dzielnym, pięknym i nadzwyczajnym w swojej zwyczajności kobietom, które nie boją się pokazywać prawdziwej siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

Kaja w obszernym wpisie zdradziła również, ze sama bardzo długo walczyła z tym, żeby zaakceptować swój wygląd i własne mankamenty urody. Ma jednak nadzieje, że Agnieszka nie miała złych intencji.

Wierzę, że intencje nie były złe. Napisałam tego posta, tylko dlatego, że sam temat jest dla mnie bardzo osobisty. Wiem jak długa i wyboista jest droga do tej osławionej samoakceptacji i jak bardzo irytujące bywa czytanie tych wszystkich memów i afirmacji kiedy wydaje Ci się, że wszyscy z instagrama wcielają je w życie oprócz Ciebie.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Kaczorowska swoim wpisem wywołała sporą burzę i rozjuszyła znaczną część show-biznesu, a nawet Kaję, z którą zna się od kilkunastu lat. Echa jej słów prawdopodobnie jeszcze długo będą odbijać się w sieci.


Kaja Paschalska odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej

Kaja Paschalska odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej

Kaja Paschalska odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej

Kaja Paschalska odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej

Kaja Paschalska odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej

Kaja Paschalska odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co też powiedziała CHINKA CZIKULINKA aktoreczka grająca ogony w jednym serialu

 • Gość pisze:

  Super za podejście do tematu. Nie ma w życiu ideałów. Nie zapominajmy o tym

 • Gość pisze:

  Wielkie mi gwiazdy jedna 1.63 cm ,druga 1.64 cm

 • Gdfrość pisze:

  Kaczka niech się uspokoi.Kaja jest piękną kobietą zazdrościsz jej? Popatrz lepiej na siebie👎👎👎

 • Michalina pisze:

  Zgadzam się w 100% z tobą Kaju😉

 • Emma pisze:

  A ja uważam że nie wszyscy muszą znać mapę moich pryszczy i oglądać mnie po operacji w szpitalnej pizamie Mam dość skrajności ja nieumalowana-ja przerysowana. Trochę wyczucia i będzie dobrze. Pamiętajmy o swoim poczuciu estetyki i swoje wady trzymajmy dla siebie. Sory Kaja swoje syty, odciski, żylaki zachowaj dla lekarza… Trochę wstydu drogie Panie. I trochę dobrego smaku

  • Gość pisze:

   Ale nie każdy musi się „wstydzić”, nikogo nie musi obchodzić poczucie estetyki i dlaczego mam trzymać swoje wady dla siebie, skoro one stanowią mnie? Może ja jako kobieta nie mam ochoty ukrywać swoich pryszczy, żylaków czy odcisków, może czasem jestem zmęczona i nie przejmuje się swoimi skazami. Mam ni wychodzić z domu, bo godzę w czyjeś poczucie estetyki?
   Takie podejście jest szkodliwe. Skoro to dla pani takie wazne- proszę zachować dla siebie swoje wady, ale nie narzucać tego innym. Gwarantuję, że wszystkim będzie się żyło lepiej…

  • Gość pisze:

   Zgadzam się

 • Gość pisze:

  Wszyscy wyglądamy tak samo bez tapety 😃 Ja wyglądam tak też w tapecie bo nie umiem się malowac. I co z tego 😂

 • GaraletkA pisze:

  A dlaczego nikt nie przypomina, że jako pierwsza naturalne piękno promowała Kinga Rusin, jak była moda na solarium i tipsy? Proszę o tym pamiętać.

 • Gość pisze:

  Brawo Kaja!!!!👏

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×