Szukaj

Kaja Paschalska wreszcie pokazała chłopaka! To megagwiazda rapu! Większa niż Taco Hemingway!

Kaja Paschalska i VNM są parą

Kaja Paschalska i raper VNM są parą

Kaja Paschalska pochwaliła się swoim ukochanym. Gwiazda udostępniła prywatne zdjęcie z partnerem – raperem VNM – na Instagramie i pogratulowała mu wielkiego sukcesu zawodowego. Jej słowa na temat związku ujęły fanów za serce. Co takiego napisała? Zobaczcie piękną fotkę!

Kaja Paschalska należy do tego wąskiego grona gwiazd, które nie lubią wystawiać swojego życia na widok publiczny. Gwiazda bardzo ceni sobie prywatność i uważnie kontroluje to, co przedostaje się do mediów, a co bezpośrednio dotyczy jej bliskich. Nic więc dziwnego, że fani byli zaskoczeni i… zachwyceni, gdy ni z tego ni z owego pochwaliła się zdjęciem z partnerem. Po roku od ogłoszenia informacji o swoim związku zdecydowała się ujawnić twarz ukochanego, którym okazał się być Tomasz Lewandowski, czyli doskonale znany fanom hip-hopu VNM.

Na jej Instagramie pojawiła się urocza fotka, do której gwiazda dołączyła bardzo emocjonalny wpis dotyczący jej ukochanego i tego, co ich łączy:

Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji. Nie wiem czy też tak macie – dla mnie to jest ten #secretingredient który podkręca cały smak. Dzisiaj premiera klipu @fau_enem w którym miałam przyjemność wystąpić. „Tomek” zapowiada nową, konceptualną płytę „CtDN”. Mogłabym się teraz rozpisać jak ZAJEBISTY jest to projekt ale nawiązując do początku tego posta, powiem tylko – GRATULUJĘ Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją. PS tak, będzie feat pozdrawiam wszystkich czikuhejterów

Jak widać, gwiazda jest nie tylko szczęśliwie zakochana, ale również znalazła kogoś, z kim może dzielić swoją pasję. Takie związki zdarzają się niezwykle rzadko, pozostaje więc jedynie życzyć szczęścia i dalszych wspólnych sukcesów.

Kim jest VNM?

VNM, czyli Tomasz Lewandowski, urodził się w 1984 roku i pochodzi z Elbląga, na dużej scenie zadebiutował w 2000 roku. Współpracował z całą plejadą gwiazd polskiego rapu, m.in. nagrywał z takimi artystami, jak: Sokół, HiFi Banda, Pezet, Małolat, Pyskaty, DonGURALesko, Fokus, Brahu, Fu, Eldo czy Marysia Starosta. Jak twierdzi Wikipedia:

VNM to pierwszy raper w historii polskiego hip-hopu, który, nie mając w dorobku oficjalnie wydanego albumu, znalazł się na okładce hiphopowego pisma (Magazyn Hip Hop #52, grudzień 2007). W 2011 roku Lewandowski został sklasyfikowany na 11. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina.

VNM wydał 8 solowych płyt, z których trzy pokryły się złotem. Ostatni album rapera (EP) ukazał się w 2017 roku i nosi tytuł Trailblazer.

Kaja Paschalska z wielkim ciążowym brzuchem na baby shower! Poród lada chwila!

Kaja Paschalska pokazała swoje mieszkanie! Cała seria zdjęć nie pozostawia wątpliwości – jest bardzo luksusowo!

Kaja Paschalska ścięła i wyprostowała włosy! Zafundowała sobie totalną metamorfozę i wygląda jak laleczka


Kaja Paschlaska z partnerem

Kaja Paschlaska z partnerem

Kaja Paschlaska i jej chłopak

Kaja Paschlaska i jej chłopak

Kaja Paschalska i VNM są parą

Kaja Paschalska i VNM są parą

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×