Kaja Paschalska pokazała się bez stanika i rozpaliła Instagram do czerwoności. Oj, jest na co popatrzeć

Tak gorącego zdjęcia dawno nie opublikowała! Kaja Paschalska umieściła post skierowany do kobiet, ale to panów najbardziej zachwyciła fotka. 

Kaja Paschalska większości z Was wciąż kojarzyć się może jako Ola z Klanu. Aktorka stara się jednak nie reklamować specjalnie tego ekranowego wizerunku. Promuje za to profilaktyczne badania. To wszystko w związku z październikiem – czyli miesiącem świadomości raka piersi.

Zobacz: Kaja Paschalska pokazała swoje mieszkanie! Cała seria zdjęć nie pozostawia wątpliwości – jest bardzo luksusowo!

Aktorka umieściła z tej okazji bardzo odważne zdjęcie. Już na pierwszy rzut oka widać, że pod obcisłą, seksowną sukienką nie ma stanika. Post skierowany był do kobiet, ale przykuł także wzrok męskiej części publiczności. I zupełnie nas to nie dziwi!

Oj kaja ty chyba chcesz żebym dostał zawału jesteś Nieziemsko seksowna Masz piękne oczy i piekielnie piękny biuścik ja ciebie widzę to serce mocniej tyka kochana uwielbiam Cię

Jest pani taka piękna że nie można wzroku oderwać

Ja na tym zdjęciu widzę seks w czystej postaci – czytamy w komentarzach.

To zainteresowanie aktorkę z pewnością cieszy. Osiągnęła bowiem zamierzony cel. W końcu badać powinni się także panowie!

KOBIETO badaj się! MĘŻCZYZNO Ty też! Nie tylko #cycki Ignorancja nie jest błogosławieństwem. Lepiej jest WIEDZIEĆ żeby móc coś ZROBIĆ. Zanim będzie za późno. Odpowiedzialność, świadomość, DBANIE O ZDROWIE – TO jest SEXY‼️ – czytamy we wpisie Paschalskiej.

Zobacz: Już dzisiaj ślub Oli Lubicz! Jej gustowna suknia ślubna dotarła w ostatniej chwili. Oto ona!

Ci, którzy od talentu aktorskiego bardziej cenią sobie ten wokalny zarzucają gwieździe, że mogłaby w końcu wydać nową płytę. W 2019 roku ukazał się raptem jeden album, na którym znajdziemy gościnny występ piosenkarki.

Zobacz: Kaja Paschalska z wielkim ciążowym brzuchem na baby shower! Poród lada chwila!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×