Szukaj

Justyna Żyła z nową fryzurą wróciła na Instagram. Zapuściła i przefarbowała włosy

Justyna Żyła w czasie kwarantanny przeszła metamorfozę. Zapuściła włosy i przefarbowała je na jaśniejszy kolor. Zobacz, jak się zmieniła.
Justyna Żyła

Justyna Żyła

Przez show-biznes w ostatnim czasie przewinęło się sporo nowych twarzy. Jedną z nich jest Justyna Żyła, która szybko wylądowała na czołówkach tabloidów. Wszystko za sprawą budzącego wiele emocji rozstania z mężem. Na szczęście ten etap blogerka ma już za sobą.

Obecnie Justyna skupia się na własnej działalności. Prowadzi bloga kulinarnego, występuje w telewizyjnych shows, co jakiś czas pojawia się na stołecznych salonach. Przedłużeniem jej aktywności zawodowej jest Instagram. Dziś, po długiej przerwie od spotkań z fanami, wzięła udział w wideo czacie z reporterką Jastrząb Post.

Justyna Żyła blondynką

Justyna podczas rozmowy zaprezentowała się w nowej fryzurze. Żyła nie tylko zapuściła włosy, ale też przefarbowała je na bardzo jasny blond. Na jej głowie można dostrzec niewielkie, czarne odrosty. Metamorfoza zdecydowanie przykuła oko widzów, którzy aktywnie uczestniczyli w czacie z uczestniczką 8. edycji Tańca z gwiazdami.

  • Nowy kolorek na głowie. Bardzo ładny.
  • Super laska. A jeszcze w tej fryzurce mega – pisali nasi obserwatorzy.
Justyna Żyła blondynką

Justyna Żyła blondynką

Justyna Żyła o dzieciach, miłości i biznesie

Czas wolny od pracy w mediach Justyna wykorzystała na rozwijanie swojego talentu kulinarnego. Nie ukrywa, że marzy się jej własna restauracja w rodzinnych stronach. Wszystko po to, by mogła spokojnie połączyć przyjemne z pożytecznym, a do tego z obowiązkami mamy dorastających dzieci, które szczególnie teraz wymagają jej uwagi.

Żyła jest tak pochłonięta macierzyństwem, że nawet nie ma czasu na miłość. Wszystkie domowe obowiązki wykonuje samodzielnie. Niedawno jednak przyznała, że nie pogardziłaby mężczyzną, który odciążyłby ją od prac w ogrodzie czy koło domu.

O tym, co nowego u Justyny Żyły możecie sprawdzić, oglądając zapis naszego live’a. Jak wam się podoba jej nowa fryzura?


Justyna Żyła blondynką

Justyna Żyła blondynką

Justyna Żyła blondynką

Justyna Żyła blondynką

Justyna Żyła blondynką

Justyna Żyła blondynką

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×