Szukaj

Justyna Żyła pochwaliła się jesienną metamorfozą fryzury. Internauci chwalą: „No teraz to już klasa”

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła postanowiła odświeżyć swój wizerunek i zafundowała sobie jesienną metamorfozę. Po wrażeniem jej nowej fryzury są internauci. Jak teraz wygląda?

 

Justyna Żyła poprzez swój bardzo głośny rozwód z polskim skoczkiem Piotrem Żyłą z miejsca zyskała miano celebrytki. Kiedy rozstali się, wszystkiemu towarzyszył niemały skandal. Kolorowa prasa niemal codziennie dostarczała nowych rewelacji na temat relacji tych dwojga, Justyna nie stroniła od mediów i bardzo chętnie opowiadała o wszystkich bardzo intymnych szczegółach ich rozstania, dolewając oliwy do ognia.

Od czasu rozwodu minęło już sporo czasu. Jednak co jakiś czas jednak pojawiają się kolejne informacje, które dowodzą, że konflikt byłych małżonków nie został zażegnany. Swoje sprawy lubią załatwiać publicznie. Publikują w social mediach różnego rodzaju posty, którymi próbują sobie dokuczyć. Skandal goni skandal, zwłaszcza głośno było w ciągu kilku ostatnich miesięcy, kiedy okazało się, że Piotr jest w nowym związku. Zdarzyło się nawet tak, że publikowali prywatne rozmowy, by pogrążyć druga stronę. Światło dzienne ujrzały wszystkie ich kłótnie.

Justyna ujawniała, co tylko mogła, twierdząc, że tylko za pomocą postów w social mediach może się skontaktować z byłym mężem, za co spotkała ją fala krytyki, ale jest też spora grupa internautów, którzy są po jej stronie.

A ja tam życzę Pani wszystkiego najlepszego. Dużo radości, miłości i niech Pani się hejtem nie przejmuje. Bardzo dobrze Pani robi, że demaskuje Pani swego ex. Każdy go ma za świętego, bo jest skoczkiem, a on pajacuje. Dużo szczęścia i znalezienia prawdziwej miłości takiej, która Panią doceni – napisała jedna z fanek, a komentarz polubiły tysiące internautów.

Ostatnio sprawy znowu ucichły, a Justyna pochwaliła się na Isntagramie nową fryzurą.

Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Justyna Żyła nie zważając na nic, po raz kolejny zainwestowała w siebie i postanowiła odświeżyć nieco swoją fryzurę. Efektami podzieliła się na Instagramie, a jej obserwujący nie mogą wyjść z podziwu, jak dobrze wygląda w nowym kolorze włosów.

Wybrała naturalny blond i pożegnała platynę, którą ostatnio widzieliśmy na jej głowie. W opisie przyznała, że to pierwszy etap  wielkich jesiennych zmian.

Jesiennej metamorfozy etap pierwszy. Jak dobrze mieć wokół siebie młodych zdolnych ludzi. Jak wam się podoba? – napisała pod zdjęciem.

Metamorfozą zachwyceni są fani Justyny.

  • Wow!!!!!Śliczny kolor!!!!podkreślił urodę pięknej kobiety a nie pu… blondynki, naprawdę extra! Z klasą!
  • No teraz to już klasa! Piękny kolorek, bardzo Pani pasuje.
  • Cudnie,tak naturalnie,dziewczęco.Mega!

A wam jak się podoba Justyna Żyła w nowym kolorze włosów?


Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×