Szukaj

Justyna Żyła rzadko pokazuje syna. Tym razem zrobiła wyjątek. Jak on wyrósł

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła stosunkowo rzadko pokazuje syna w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Dziecka zrobiła wyjątek. Zobaczcie, jak Kuba już wyrósł.

Justyna Żyła dołączyła do mam, które w mediach społecznościowych złożyły życzenia swoim dzieciom. Przy okazji pokazała zdjęcia swoich pociech. Karolina wyrasta na piękną dziewczynę, a na zdjęciach pojawił się także Jakub, który stosunkowo rzadko gości na Instagramie mamy.

Justyna Żyła pochwaliła się synem

Justyna Żyła od kiedy rozwiodła się ze słynnym skoczkiem, Piotrem Żyłą, zyskała rozgłos, o jakim wcześniej mogła tylko pomarzyć i zaczęła robić karierę medialną. Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie nie poszło jej zbyt dobrze i została okrzyknięta najgorszą uczestniczką wszystkich dotychczasowych edycji, jednak ona nie przejmując się tym aż tak bardzo, skupiła się także na rozwijaniu swojego bloga kulinarnego i idzie jej całkiem dobrze.

Wiadomo także, że w życiu celebrytki najważniejsze są jej dzieci, Jakub i Karolina. Przede wszystkim ze względu na ich dobro Justyna i Piotr zażegnali konflikt i pozostają obecnie w pozytywnych relacjach.

Z okazji Dnia Dziecka  opublikowała post, z życzeniami dla swoich pociech. Na zdjęciach widzimy Karolinę i Jakuba, który nie jest częstym gościem w postach mamy, ależ on wyrósł! W styczniu skończył 13 lat i prawdziwy z niego młody dżentelmen. Pozuje z mamą i siostra w bardzo mądrej fryzurze.

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka. Jak dobrze,że was mam. Kocham najbardziej na świecie#dzieńdziecka #pierwszyczerwca #dzieci#kocham#kuba#karola#mojeszczescie #mojewszystko #wszystkiegonajlepszego#justynazyla – napisała Justyna.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem dzieci Justyny Żyły. Internauci piszą, że Jakub z powodzeniem mógłby zostać fotomodelem, a Karolinka jest śliczną księżniczką.


Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×