Szukaj

Justyna Żyła zatęskniła za salonami i pozuje na polu wystrojona jak na pokaz mody. Co ten figlarny wiatr zrobił z jej sukienką!

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła najwyraźniej zatęskniła za branżowymi imprezami, bo wystroiła się jak na pokaz mody i pozuje na polu jak na ściance. Jak wygląda?

O Justynie Żyle najgłośniej jest w kontekście jej medialnych sprzeczek z byłym mężem Piotrem Żyłą. Od jakiegoś czasu powtarza się historia sprzed lat, kiedy się rozwodzili, i ponownie publicznie piorą brudy.

Kiedyś tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Rozstali się, a nie przebiegało to jednak w pokojowej atmosferze. Justyna nie unikała mediów i chętnie dzieliła się nawet intymnymi szczegółami z ich wspólnego życia. Wydaje się, że emocje jeszcze nie opadły, bo ciągle coś nowego wychodzi na jaw.

Konflikt ostatnio przybiera na sile. Dawni małżonkowie na przemian publikują posty w social mediach, które zawierają wzajemne oskarżenia. Nie szczędzą sobie przy tym przykrych słów. Niedawno celebrytka opublikowała zdjęcie z dziećmi, a w opisie dała do zrozumienia, że jej były mąż się nimi nie interesuje:

Szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. […]Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień.

I tak już trwa ta drama dobrych kilka tygodni…

Wystrojona Justyna Żyła pozuje na polu

Od kiedy Piotr publikuje posty z tajemniczą nową dziewczyną, której personalia już dla nikogo sekretem nie są, ale Żyła udaje, że tego nie widzi, Justyna poczuła się wyjątkowo dotknięta. Nawet posunęła się do tego, że udawała, że też ma partnera, co szybko okazało się manipulacją, co odkryli internauci.

Póki co chwilowa cisza w eterze jeśli chodzi o konflikt byłych małżonków, za to Justyna najwyraźniej zatęskniła za imprezami. Wystroiła się jak na wybieg i na polu pozuje jak na ściance. Pyta internautów o plany na weekend i zachwyca nienaganną figurą. Sukienkę zalotnie podwiewa jej wiatr, a kuszący dekolt przyciąga spojrzenia. Obserwujący Żyłę na Instagramie są zachwyceni i nie szczędzą jej komplementów.

 


Justyna Żyła pozuje na polu

Justyna Żyła pozuje na polu

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła w bieliźnie CK

Justyna Żyła w bieliźnie CK

Dodaj komentarz

  • Tomasz pisze:

    Nieszczęsna. Żyła na siłę chce zaistnieć w eterze i czepia się byłego, ciągle coś wymyślając na jego temat. Aby tylko mi dogryźć. Zero klasy, a przede wszystkim pusta lała z niej. Już w tańcu z gwiazdami pokazała siebie w pełnej krasie. Żal było patrzeć i słuchać.

  • Gość pisze:

    Ma parcie na szkło, ale niestety musi w siebie, trochę zainwestować!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×