Szukaj

Rozanielona Justyna Żyła w bieliźnie Calvina Kleina zabawia się dmuchaną zabawką. Ale z niej kusicielka

Justyna Żyła w bieliźnie

Justyna Żyła w bieliźnie

Justyna Żyła, zmęczona ostatnimi skandalami, wskoczyła do basenu w samej bieliźnie. Zdjęciami podzieliła się na Instagramie. Kusicielka z niej.

O Justynie Żyle znowu zrobiło się głośno, kiedy ponownie postanowiła publicznie rozliczyć się z byłym mężem, Piotrem Żyłą. W ostatnim czasie jesteśmy świadkami przepychanki w social mediach, która przywołuje na myśl czas ich rozwodu, który odbył się w cieniu sporego skandalu.

Rozstaniu pary od samego początku towarzyszą emocje. Justyna nie stroniła od mediów i bardzo chętnie publicznie wypowiadała się o nawet bardzo intymnych szczegółach rozpadu ich wspólnego życia. Od tego momentu minęło już sporo czasu, a wygląda na to, że byli małżonkowie jeszcze nie przepracowali spraw z przeszłości.

Piotr i Justyna przez ostatni czas publikowali posty i zamieszczali oświadczenia, w których nie szczędzili sobie często bardzo przykrych słów. Kiedy już wydawało się, że znowu nastanie cisza, okazało się, że skoczek jest w związku z młodziutką Marceliną Ziętek. Eks żona nie puściła mu tego płazem i opublikowała post z tajemniczym przystojniakiem. Jednak nie z internautami takie numery. Bardzo szybko odkryli, że to nie jest chłopak Żyły, a ona najwyraźniej po prostu chciała dopiec byłemu mężowi.

Kiedy zrobiło się zamieszanie, skomentowała doniesienia mediów.

Zdjęcie z osobą obok i fragment piosenki nie oznaczają związku. Gdybym miała być w związku z każdą osobą, z którą robię zdjęcie, z każdą osobą z grona moich znajomych i przyjaciół, z każdą osobą, która jest gościem w moim własnym domu, byłabym w ciągłej i coraz to nowej relacji. Trochę więcej powagi – napisała w oświadczeniu dla WP – Z pewnością przyjdzie czas na związek, ale wtedy napiszę jasno: „To moja miłość”. Na ten moment proszę się uśmiechnąć – apelowała.

Póki co jednak odpoczywa. Już wcześniej pokazywała odważne zdjęcia z basenu. Tym razem wskoczyła do wody w samej bieliźnie.

Justyna Żyła w bieliźnie Calvin Klein w basenie

Justyna Żyła nie ma problemów z pokazywaniem swojego ciała. Zgrabna celebrytka niejednokrotnie już rozgrzewała internet dosyć skąpo ubrana, Dzisiaj wskoczyła do wody w samej bieliźnie. W markowych ciuszkach, na dmuchanej zabawce, całkowicie oddała się relaksowi.

„a może by tak …”#śniadanieobiadkolacja #bylo #czasdlasiebie #odmoczeni #pachnęryba#goodvibesonly #taktrzebażyć #zdystansem #justynazyala#miastowisla#kisses

Hasztagi we wpisie Justyny Żyły świadczą, że jest całkowicie zrelaksowana i dystansuje się do wszystkich ostatnich wydarzeń.


Justyna Żyła w bieliźnie CK

Justyna Żyła w bieliźnie CK

Justyna Żyła w bieliźnie CK

Justyna Żyła w bieliźnie CK

Justyna Żyła relaksuje się na dmuchanym materacu

Justyna Żyła relaksuje się na dmuchanym materacu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×