Szukaj

Justyna Żyła robiła co mogła w magicznej pelerynce Harrego Pottera! Jednak Iwony Pavlović nie zaczarowała! Czarna Mamba nie zawiodła!

Justyna Żyła, Iwona Pavlović

Justyna Żyła, Iwona Pavlović

Justyna Żyła zatańczyła walca do Harrego Pottera

Justyna Żyła ponownie nie zachwyciła jurorów swoim tańcem. Celebrytka tym razem próbowała zaczarować wszystkich magią z Hogwartu, jednak nie wszyscy dali się ponieść tej magii.

Justyna Żyła oraz Tomasz Barański wzbudzają spore zainteresowanie wśród widzów najnowszej edycji Tańca z gwiazdami. Fani programu uważnie śledzą postępy taneczne żony Piotra Żyły, która zbiera najwięcej słów krytyki od jurorów i fanów tanecznego show. Celebrytka nie jest urodzoną tancerką, zatem praca na parkiecie przychodzi jej z wielkim trudem. Choć Justyna dzięki swojemu partnerowi pokonuje barierę wstydu, nadal nie potrafi zachwycić widzów oraz jurorów swoim tańcem.

W 5 odcinku Tańca z Gwiazdami Justyna i Tomek Barański zaprezentowali się w strojach z magicznego Harrego Pottera! Justyna miała na sobie czarodziejską pelerynę z Hogwartu. W takim bajkowym anturażu Żyła zatańczyła walca wiedeńskiego do muzyki z filmu o czarodzieju. Tym razem choć szału nie było, jurorzy w małym stopniu dali się zaczarować, oceniając występ Justyny pozytywnie. Jednak czary z Hogwartu nie przemówiły do Iwony Pawlowić, która tradycyjnie nie była zachwycona występem swojej ulubienicy.

 Czary-mary i Justyna Żyła tańczy! Jest dobrze, postęp jest duży, bardzo się cieszę, że Tomek jest takim dobrym czarownikiem. Jest coraz lepiej –  oceniła Ola Jordan.

Andrzej Grabowski również był oczarowany postępami tanecznymi w wykonaniu Justyny Żyły

Będę kontynuował to, co Ola powiedziała hokus-pokus i Justyna Żyła ożyła. Wyrabiasz się – powiedział Grabowski

Widzowie czekali jednak na merytoryczną jak zawsze ocenę Czarnej Mamby, i się nie zawiedli. Iwona Pavlović nie przebierała w słowach. Znana z ostrych ocen jurorka powaliła ponownie Justynę.

Oglądamy różne bajki, hokus-pokus świetnie poprowadził cię Harry. Bo tak naprawdę dzięki niemu zatańczyłaś. Zatańczyłaś z maksymalną ilością błędów (…) Muszę przyznać, że dzisiaj nie widzę postępu od tamtego tygodnia – powiedziała Iwona

Oceny czarodziejskiego tańca Justyny Żyły nie powaliły widzów na kolana.  Iwona Pavlović dała 3 punkty, Andrzej Grabowski 7, Ola Jordan 5.

A wy ile daliście Justynie Żyle?

 

Taniec z Gwiazdami 9: Bajkowy początek i wielkie zaskoczenie. Nie uwierzycie kto pożegnał się z programem!

Joanna Mazur i Jan Kliment wyciskają siódme poty na treningach! “Są nowe trudności” [WIDEO]

Faworyci “Tańca z Gwiazdami” mieli niebezpieczny wypadek podczas morderczych prób do piątkowego show! Czy wieczorem pojawią się na parkiecie?

 


Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Mariusz Węgłowski, Kasia Vu Manh - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Mariusz Węgłowski, Kasia Vu Manh - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Stefano Terrazzino, Agnieszka Radwańska - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Stefano Terrazzino, Agnieszka Radwańska - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×