Szukaj

Nowy skandal z Justyną Żyłą. Fani oburzeni jej filmem z nowym partnerem. Przecież on jest w związku z miss

Justyna Żyła nowy romans

Justyna Żyła nowy romans

Justyna Żyła nie chciała pozostać dłużna byłemu mężowi i również opublikowała zdjęcie z nowym ukochanym. Obserwatorzy celebrytki odkryli wielką ściemę. Co poszło nie tak?

Konflikt pomiędzy Justyną Żyłą a jej byłym mężem Piotrem wciąż przybiera na sile. W ostatnim czasie niemal codziennie możemy być świadkami ich słownej przepychanki. Wszystko dzieje się bowiem przy pomocy social mediów. Justyna dzięki temu całemu zamieszaniu szybko stała się celebrytką. Ich rozstaniu od samego początku towarzyszy spory skandal. Justyna nie stroniła od mediów i bardzo chętnie opowiadała o wszystkich bardzo intymnych szczegółach rozpadu ich wspólnego życia. Od momentu rozwodu minęło już sporo czasu. Co chwile jednak pojawiają się kolejne informacje, które mówią o tym, że byli małżonkowie nadal nie mogą się dogadać.

Piotr i Justyna przez ostatnich kilka dni publikowali posty i zamieszczali oświadczenia, w których nie szczędzili sobie bardzo przykrych słów. Obydwoje zaczęli nawet upubliczniać screeny swoich prywatnych rozmów. Pierwszą korespondencję do publicznej wiadomości pokazała Justyna, jej były mąż nie był jej dłużny. Teraz, jak widać, rozpoczęła się kolejna bitwa. Od kilku dni na profilu skoczka pojawiają się zdjęcia z jego nową ukochaną. Była żona nie zamierza się temu przyglądać.

Justyna Żyła z nowym ukochanym. Odbiła partnera pięknej miss?

Chociaż Piotr żyła nie pokazał jeszcze całego wizerunku swojej partnerki, to w mediach pojawiły się informacje, że spotyka się on z Marceliną Ziętek, którą widzowie mogą kojarzyć z programów TVN. Justyna idąc śladem byłego męża, również chce ułożyć sobie życie. Celebrytka właśnie opublikowała krótki filmik ze swoim nowym partnerem.

Była żona sportowca czule przytula się na nim do swojego ukochanego. Z twarzy zakochanych nie schodzi szeroki uśmiech. Po opisie, który pojawił się pod postem, można wnioskować, że miłość tych dwojga kwitnie.

#jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie – czytamy pod zdjęciem

Na profilu, który należy do mężczyzny, widnieje jednak opis, że jest on związany z modelką i Miss Polski 2019 Magdaleną Kasiborską. To wszystko nie umknęło uwadze internautów.

  • Przepraszam, ale czy Filip to nie chłopak Magdaleny Kasiborskiej?
  • Przecież to nie jej facet!
  • Aż dziwne, że ten chłopak nie skasował informacji, że jest w związku z piękną modelką.
  • Co to za ściema?

Przed internautami nic nie da się ukryć. Justyna chyba chciała dać pstryczka w nos byłemu mężowi, ale coś poszło nie tak.


Justyna Żyła z partnerem

Justyna Żyła z partnerem

Magdalena Kasiborska i Filip Kasela

Magdalena Kasiborska i Filip Kasela

Justyna Żyła z partnerem

Justyna Żyła z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×