Szukaj

Justyna Żyła pochwaliła się kontraktem z marką kosmetyczną! Gdzie ją zobaczymy?

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła w reklamie kosmetyków

Udział w Tańcu z Gwiazdami to dla niej zdecydowanie za mało. Justyna Żyła wróciła na chwilę do rodzinnej Wisły, ale już pakuje walizki na kolejny wyjazd do stolicy. Będzie nagrywać nie tylko drugą serię swojego programu, ale także ma nadzieję na podpisanie bardzo korzystnego kontraktu reklamowego.

Justyna Żyła wdarła się do polskiego show-biznesu z prędkością światła. Choć nie wszystkim podoba się w jaki sposób to zrobiła, ona sama w jednym z ostatnich wywiadów sama stwierdziła, że nie żałuje żadnej z dotychczasowych decyzji:

Stałam się takim prekursorem nie do końca świadomym tego, co się będzie potem działo. Na dzień dzisiejszy nie żałuję, bo myślę, że stałam się już silną kobietą – mówiła podczas występu w Superstacji.

Publiczne wylewanie żali zaowocowało podpisaniem umowy z Polsatem i występem w Tańcu z Gwiazdami. Pomimo niepochlebnych komentarzy jurorów – w szczególności Iwony Pavlović – dotarła aż do piątego odcinka. Krótko po opuszczeniu tanecznego show okazało się, że była jedną z lepiej opłaconych gwiazd programu. Za swój udział zainkasowała bowiem 62,5 tys. złotych, co w przeliczeniu na odcinek daje 12,5 tys. zł. zarobku. Zyskała tak liczną rzeszę fanów, że szybko po powrocie do rodzinnej Wisły, musiała zacząć pakować walizki, na kolejny wyjazd do stolicy:

Tak naprawdę to dopiero zdążyłam posprzątać dom i wyprawić urodziny mojemu tacie. Wkrótce wyjeżdżam do Warszawy, bo zaczynam nagrania drugiej serii mojego programu „Pierzemy brudy do czysta – wyznała w rozmowie z dwutygodnikiem Party.

Okazuje się także, że celebrytka na dłużej zagości w show-biznesie. Jej program to nie jedyny pretekst do odwiedzenia Warszawy:

Mam też kilka nowych propozycji, które rozważam – wyjaśnia.

Jedną z owych propozycji ma być bowiem kontrakt z jedną z marek kosmetycznych, której Justyna miałaby zostać twarzą. Póki co wszystko owiane jest tajemnicą, jednak patrząc na wzrost popularności Żyły, wydaje się, że podpisanie umowy z firmą to tylko kwestia czasu.

W rozmowie z magazynem była żona skoczka narciarskiego zdradziła także, że chciałaby jeszcze wystąpić w jakimś programie telewizyjnym:

Chciałabym się sprawdzić w tym, co potrafię robić najlepiej, więc show o gotowaniu byłby spełnieniem moich marzeń.

Myślicie, że jakiś producent pokusi się o spełnienie jej marzenia? Nie mamy najmniejszych wątpliwości!

Justyna Żyła tylko na chwilę pożegnała się z tańcem! Celebrytka zostanie główną gwiazdą w zespole Tomka Barańskiego?!

Justyna Żyła w “Tańcu z gwiazdami” zarobiła tyle, ile dostaje zwycięzca. Polsat zapłacił fortunę za jej pląsy na parkiecie

Katarzyna Bosacka bezlitośnie skwitowała karierę Justyny Żyły! “Nie wystarczy tylko…” [WIDEO]


Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska na winie

Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska na winie

Justyna Żyła na kolacji z przyjaciółmi

Justyna Żyła na kolacji z przyjaciółmi

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×