Szukaj

Kto zajmie się dziećmi Justyny Żyły gdy będzie na planie „Tańca z Gwiazdami”?

Justyna Żyła dzieci

Z kim Justyna Żyła zostawiła dzieci na czas kręcenia „Tańca z Gwiazdami”?

Justyna Żyła już niedługo pojawi się na parkiecie w Tańcu z Gwiazdami i zawalczy o Kryształową Kulę. Z kim zostawiła dzieci na czas nagrań do programu? Jak zorganizowała życie rodzinne w najbliższych miesiącach i czy może liczyć na Piotra Żyłę? 

Po rozwodzie kariera medialna Justyny Żyły ruszyła z kopyta. Zaczęło się od skromnej sesji w Playboyu, jeszcze za czasów małżeństwa – teraz Justyna ma własny program, a już za kilka dni zobaczymy ją na ekranach w Tańcu z Gwiazdami. Była żona Piotra Żyły zawalczy o Kryształową Kulę, a poza nią na parkiecie zobaczymy jeszcze między innymi Agnieszkę Radwańską. Tylko co z życiem rodzinnym?

Udział w tanecznym show związany jest z wieloma wyrzeczeniami, ciężką pracą i wielogodzinnymi treningami trwającymi do momentu odpadnięcia z programu. Justyna jest gotowa na pracę i walkę o zwycięstwo, ale jest również mamą – kto zajmie się 7-letnią Karolinką i 12-letnim Kubusiem, gdy ona będzie wirowała na parkiecie? Okazuje się, że Żyła starannie zaplanowała swoje życie rodzinne i nie musi martwić się o dzieci:

Nie zgodziłabym się na udział w show, gdybym nie miała pewności, że dzieciaki są pod dobrą opieką. Ułożyłam grafik tak, by połowę tygodnia spędzać w domu – wyjawiła w rozmowie z Fleszem

Dobrą opieką są w tym wypadku ukochani dziadkowie i przyjaciele rodziny. Rozłąka nie potrwa jednak długo – Justyna zabiera dzieci do Warszawy na czas ferii zimowych i zaplanowała całą listę rozrywek, z odwiedzinami w Pałacu Kultury i Nauki włącznie.

Piotr nie mógł jej trochę odciążyć?

Justyna Żyła seksowniejsza od J.Lo! W wystrzałowych kozaczkach i mini pręży się przed obiektywem jak rasowa modelka

Wylaszczona Justyna Żyła przed „Tańcem z Gwiazdami” poznała swojego tanecznego partnera! Odpaliła prawdziwą petardę! To dla niego przeszła aż taką metamorfozę?

Zmysłowa Karolina Szostak już nie ma nic do ukrycia! Gwiazda odważnie pokazała się bez retuszu! Różnica powala!


Justyna Żyła na sesji zdjęciowej

Justyna Żyła na sesji zdjęciowej

Odmieniona Justyna Żyła przed Tańcem z Gwiazdami

Odmieniona Justyna Żyła przed Tańcem z Gwiazdami

Odmieniona Justyna Żyła przed Tańcem z Gwiazdami

Odmieniona Justyna Żyła przed Tańcem z Gwiazdami

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×