Szukaj

Kolejna uczestniczka „Tańca z gwiazdami” ujawniona! Parkiet zawojuje największa skandalistka 2018 roku

Taniec z gwiazdami logo

Taniec z gwiazdami logo

Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami 9

Justyna Żyła wystąpi w Tańcu z gwiazdami 9? Tygodnik Świat&Ludzie twierdzi, że była żona Piotra Żyły jest ą kolejną uczestniczką sezonu, który Polsat wyemituje na wiosnę.

Justyna Żyła i Piotr Żyła przez wiele lat byli szczęśliwym małżeństwem. Nic więc dziwnego, że kiedy ich relacja zaczęła się psuć, wzburzona kobieta swój żal wylewała w sieci. W ten sposób nie tylko znalazła ujście złych emocji, ale także weszła do świata show- biznesu.

Justyna w ostatnich tygodniach chwytała się więc różnych zajęć, by zająć jakoś czas. Zaczęła prowadzić bloga, o którym po kilku wpisach zapomniała, oraz dostała program w telewizji, w którym pierze rodzinne brudy. To nie jedyna szansa, która pojawiła się w jej życiu.

By wykorzystać rosnącą popularność byłej żony skoczka narciarskiego, do swojego programu podobno zaprosili ją producenci Tańca z gwiazdami. Jak informuje tygodnik Świat&Ludzie, w nowej edycji ma być nazwiskiem, które przyciągnie uwagę:

Kariera ekspartnerki sportowca nabiera rozpędu. Pani Justyna ma być sensacją wiosennej edycji Tańca z gwiazdami. Znalazła się w gronie 12 szczęśliwców, którzy powalczą o Kryształową Kulę – czytamy w magazynie.

Czy na parkiecie uda jej się wytańczyć zwycięstwo? Jeśli doniesienia te okażą się prawdziwe, przekonamy się o tym już wiosną. Eksperci są jednak pewni, że jej udział wywoła spore zamieszanie:

To jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. W dodatku Justyna lubi tańczyć. Powinna udźwignąć stres, jaki wiążę się z występami na żywo i rywalizacją – przyznaje osoba z produkcji.

Wydaje się więc, że najnowszy sezon tanecznego show zapowiada się niezwykle emocjonująco. Oprócz Żyły na parkiecie pojawią się prawdopodobnie Daniel Kuczaj i Jakub Kucner. Oba nazwiska zostały potwierdzone przez produkcję show.

Będziecie oglądać?

Oto najgłośniejsze okładki 2018 roku! Tym żył polski i światowy show-biznes!

Nowe gwiazdy polskiego show-biznesu. Kto narobił zamieszania w 2018 roku?

Justyna Żyła wciąż kocha Piotra Żyłę? Jej zaskakująco szczere wyznanie nieźle was zaskoczy!

 

 


Justyna Żyła na konferencji programu

Justyna Żyła na konferencji programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!"

Justyna Żyła - Flesz Fashion Night

Justyna Żyła - Flesz Fashion Night

Justyna Żyła w Dzień Dobry TVN

Justyna Żyła w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×