Szukaj

Kolejna uczestniczka “Tańca z gwiazdami” ujawniona! Parkiet zawojuje największa skandalistka 2018 roku

Taniec z gwiazdami logo

Justyna Żyła w Tańcu z gwiazdami 9

Justyna Żyła wystąpi w Tańcu z gwiazdami 9? Tygodnik Świat&Ludzie twierdzi, że była żona Piotra Żyły jest ą kolejną uczestniczką sezonu, który Polsat wyemituje na wiosnę.

Justyna Żyła i Piotr Żyła przez wiele lat byli szczęśliwym małżeństwem. Nic więc dziwnego, że kiedy ich relacja zaczęła się psuć, wzburzona kobieta swój żal wylewała w sieci. W ten sposób nie tylko znalazła ujście złych emocji, ale także weszła do świata show- biznesu.

Justyna w ostatnich tygodniach chwytała się więc różnych zajęć, by zająć jakoś czas. Zaczęła prowadzić bloga, o którym po kilku wpisach zapomniała, oraz dostała program w telewizji, w którym pierze rodzinne brudy. To nie jedyna szansa, która pojawiła się w jej życiu.

By wykorzystać rosnącą popularność byłej żony skoczka narciarskiego, do swojego programu podobno zaprosili ją producenci Tańca z gwiazdami. Jak informuje tygodnik Świat&Ludzie, w nowej edycji ma być nazwiskiem, które przyciągnie uwagę:

Kariera ekspartnerki sportowca nabiera rozpędu. Pani Justyna ma być sensacją wiosennej edycji Tańca z gwiazdami. Znalazła się w gronie 12 szczęśliwców, którzy powalczą o Kryształową Kulę – czytamy w magazynie.

Czy na parkiecie uda jej się wytańczyć zwycięstwo? Jeśli doniesienia te okażą się prawdziwe, przekonamy się o tym już wiosną. Eksperci są jednak pewni, że jej udział wywoła spore zamieszanie:

To jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. W dodatku Justyna lubi tańczyć. Powinna udźwignąć stres, jaki wiążę się z występami na żywo i rywalizacją – przyznaje osoba z produkcji.

Wydaje się więc, że najnowszy sezon tanecznego show zapowiada się niezwykle emocjonująco. Oprócz Żyły na parkiecie pojawią się prawdopodobnie Daniel Kuczaj i Jakub Kucner. Oba nazwiska zostały potwierdzone przez produkcję show.

Będziecie oglądać?

Oto najgłośniejsze okładki 2018 roku! Tym żył polski i światowy show-biznes!

Nowe gwiazdy polskiego show-biznesu. Kto narobił zamieszania w 2018 roku?

Justyna Żyła wciąż kocha Piotra Żyłę? Jej zaskakująco szczere wyznanie nieźle was zaskoczy!

 

 


Czy lubisz “Taniec z gwiazdami”?

×