Szukaj

Justyna Żyła świętuje 9. urodziny córki. Wyciągnęła fotografie z rodzinnego albumu. Co jedna to piękniejsza

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła na Instagramie uczciła urodziny Karoliny. Dziewczynka właśnie skończyła 9 lat. Urocze zdjęcia obiegły media.  

Justyna Żyła przez wiele lat wspierała męża Piotra, gdy ten piął się po szczeblach kariery. Tworzyli zgrany duet przez 12 lat. Wszystko zmieniło się w 2018 roku. To właśnie wtedy małżonkowie postanowili się rozstać. Przez kolejne tygodnie publicznie prali brudy, po pewnym czasie się to jednak uspokoiło.

Żyła podczas sprawy rozwodowej tłumaczyła, że Instagram jest jej własnością. Pomimo że nie była dumna ze swojego zachowania, nie potrafiła ukryć bolączek:

Gratuluję tym, które potrafią nad wszystkim w życiu panować, unieść się dumą i honorem i udawać, że się nic nie stało – ja taka nie jestem. Ok, to było mądre, albo mniej mądre, ale to była chwila. Stało się. Tyle – skwitowała w trakcie trwania sprawy rozwodowej Justyna.

Justyna Żyła uczciła urodziny córki. Karolina skończyła 9 lat

Odkąd Żyła rozstała się z mężem, stara się być aktywna w social mediach. Regularnie publikuje nowe zdjęcia i relacje, w których odsłania wybrane kulisy codzienności. Tak jak w czwartek, gdy z internautami świętowała wyjątkowy dzień. Poinformowała, że jej córka, Karolina właśnie skończyła 9 lat.

Dumna mama z tej okazji udostępniła kilka zdjęć córki. Widzimy uroczą dziewczynkę z tortem, podczas zabawy, a także w momencie, w którym gra na fortepianie. Nie brakuje też ujęć z dumną mamą: jedno to ich wspólny portret, na drugim uchwycono sytuację, w której bawią się w basenie.

Justyna Żyła w opisie złożyła córce przepiękne życzenia. Chciałaby, żeby dziewczynka spełniała marzenia i zawsze była szczęśliwa:

Iskierko! Kiedy nam tak urosłaś? Kończysz dziś już 9 lat. Bądź taka, jaka jesteś: uśmiechnięta z ubrudzoną buźka od czekolady, zasypiająca nawet na stojąco, noszona na rękach, zbuntowana, empatyczna, kreatywna, kochająca. Myszaku spełniaj marzenia, bądź zdrowa i szczęśliwa.

Zachwyceni internauci w komentarzach zwracają się do solenizantki:

  • Czas leci jak szalony. Zdrówka Karolcia.
  • To na rowerze po prostu mega !!!!! Wszystkiego naj !!!!! Zdrowia przede wszystkim, uśmiechu, słodyczy i miłości.
  • Sto lat dla córki.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do tych wpisów i życzy Karolinie wszystkiego, co najlepsze.


Justyna Żyła uczciła urodziny córki

Justyna Żyła uczciła urodziny córki

Justyna Żyła uczciła urodziny córki

Justyna Żyła uczciła urodziny córki

Justyna Żyła uczciła urodziny córki

Justyna Żyła uczciła urodziny córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×