Szukaj

Justyna Żyła ostro zareagowała na krytykę Internautów. Zarzucili jej, że promuje się na nazwisku męża!

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwodzą się

Justyna Żyła promuje się na nazwisku męża?

Ostatnio naprawdę dużo mówi się o rozwodzie Justyny Żyły Piotra Żyły, oraz o skandalu, który do tego rozwodu doprowadził. Justyna przyłapała męża na zdradzie, on nie wyparł się kochanki, więc żona wyrzuciła go z domu i poinformowała o tym media. Przepychanka rozpoczęła się na dobre, a małżonkowie przez długie tygodnie obrzucali się inwektywami w sieci. Po okładce Justyny dla Playboya spór na moment ucichł. Później gruchnęła wieść, że para się rozwodzi.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Justyna została zauważona przez media, podobno proponuje jej się nawet udział w kilku dużych telewizyjnych programach. Odwiedziła też Dzień Dobry TVN i najwyraźniej tak polubiła kamery, że postanowiła przenieść swoje kulinarne przygody z Instagrama na YouTube. Założyła konto o nazwie UwaŻyła i zaczęła nagrywać vlogi z przepisami.

Nazwa nie spodobała się fanom Piotra, którzy uważają, że Żyła żeruje na nazwisku męża. Kobieta postanowiła ostro skomentować hejt, który wylał się na nią pod pierwszym wideo:

Na moje nazwisko pracowałam 12 lat, będąc żoną Piotra, bo na sukces skoczka pracuje nie tylko on, ale i cała jego rodzina. Nie chcę wracać do tego, co było. Powoli godzę się z takim stanem rzeczy. Teraz chcę realizować marzenia, znaleźć na to czas, bo przecież pracuję i wychowuję dwójkę dzieci – powiedziała w rozmowie z Fleszem

Myślicie, że to, co robi, obroni się samo? Zobaczcie i oceńcie.

Justyna Żyła pokazała wiadomości i zdjęcia jakie otrzymała od kochanki Piotra! „On pani nie kocha”

Justyna Żyła nie zamierza odpuścić byłemu mężowi! Ostro skomentowała jego występ w „Uwadze TVN”

SZOK! Piotr Żyła naprawdę tak powiedział? Nareszcie wiadomo co sądzi o nagich zdjęciach Justyny Żyły w Playboyu!


Justyna Żyła z córką

Justyna Żyła z córką

Justyna Żyła z córką

Justyna Żyła z córką

Justyna Żyła i Piotr

Justyna Żyła i Piotr

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×