Szukaj

Justyna Żyła powiększyła usta! W sieci zamieściła relację z zabiegu. Jak wygląda teraz?

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła od dawna przyznaje się, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Tym razem poprawiła sobie usta. Zobaczcie.

Justyna Żyła, od momentu w którym rozstała się z Piotrem Żyłą, zaczęła robić medialną karierę. Zatańczyła w Tańcu z gwiazdami, ale także dostała własny program w telewizji i skupiła się na rozwijaniu swojego bloga kulinarnego. Nie od dziś wiadomo też, że jest wielbicielką medycyny estetycznej. Okazuje się, że powiększyła usta.

Zobacz: Justyna Żyła o relacjach z byłym mężem. Jest lepiej niż mogłoby się wydawać [WIDEO]

Justyna Żyła powiększyła usta – jak wygląda?

Justyna Żyła bardzo o siebie dba. Jedną z rzeczy, w która inwestuje, żeby poprawić urodę, są zabiegi medycyny estetycznej. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się kolejnym zabiegiem. Tym razem to nie jest tylko polepszanie jakości skóry. Celebrytka powiększyła sobie usta.

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd – napisała Żyła.

Dalej opisuje, z jakich zabiegów korzysta i przyznaje się, że powiększyła usta.

Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się z Radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający… Mowa tu o modelowaniu ust. Polecam każdemu! Przy znieczuleniu dentystycznym zero bólu (…) – poleciła zabieg celebrytka.

Efekty możemy podziwiać na zamieszczonym zdjęciu. Trzeba przyznać, że efekt jest bardzo naturalny i nie przesadzony.

Zobacz: Wystylizowana jak na imprezę Justyna Żyła szaleje w swojej bajecznej kuchni! Jej królestwo robi wrażenie

View this post on Instagram

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się ????????z Radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający… Mowa tu o modelowaniu ust ???? Polecam każdemu! Przy znieczuleniu denstystycznym zero bólu ???? @futureclinicpl @halinkagawlinska Dla każdego zniżka -15% na wszystkie zabiegi aktywną do końca listopada na hasło justynazyla15 ????????#futureclinic #halinka#beautysalon #medical #medycynaestetyczna #polishgirl #beautymom #happymom #professional #justynazyla????‍???? #uwazyla????

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Jak na zabieg Justyny Żyły zareagowali internauci?

Obserwujący Justyny skomplementowali jej wygląd. Jedna z fanek napisała nawet, że zazdrości jej możliwości takiego zabiegu. Okazuje się, że medycyna estetyczna może być nienachalna i rzeczywiście subtelnie upiększać decydujące się na nią panie.

Zobacz: Justyna Żyła szuka miłości. Nawet nie ukrywa, że ma wysokie wymagania co do swojego partnera. Jaki powinien być? [WIDEO]


Justyna Żyła zabieg powiększenia ust

Justyna Żyła zabieg powiększenia ust

Justyna Żyła powiększyła usta

Justyna Żyła powiększyła usta

Justyna Żyła powiększyła usta

Justyna Żyła powiększyła usta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×