Justyna Żyła poprawiła urodę. Igła poszła w ruch. Musiało być nieprzyjemnie

Justyna Żyła poprawiła twarz

Justyna Żyła poprawiła twarz

Justyna Żyła pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z zabiegu upiększającego, któremu się ostatnio poddała. Co sobie poprawiła?

Justyna Żyła to jedna z tych osób, o których wciąż mówi się sporo w kolorowej prasie. Zaczęło się od jej publicznych wyznań o problemach w związku. Twierdziła, że Piotr Żyła zdradził ją i odszedł do innej kobiety. Skoczek narciarski postanowił odpowiedzieć i tak zaczęła się publiczna wymiana zdań, której świadkiem była cała Polska.

Potem oboje zaprzestali wzajemnych oskarżeń, a Justyna Żyła zaczęła stawiać na siebie. Pojawiła się na okładce magazynu Playboy, a także brała udział w Tańcu z gwiazdami, w którym raczej nie zrobiła furory. Postanowiła również otworzyć własny biznes florystyczny, a także aktywnie działa w sieci, gdzie wielką częścią jej publikacji są smakowicie wyglądające dania, które z pasją przyrządza.

Nie oznacza to jednak, że całkowicie zaprzestała wspominać o Piotrze Żyle. Przeciwnie, co jakiś czas jej były mąż jest bohaterem jej postów. Jednak wszystko wskazuje, że wszystko idzie ku lepszemu, co też potwierdziła Dominika Tajner w rozmowie z naszą reporterką.

Słyszałam, że te relacje bardzo dobrze się układają, powolutku. Zawsze są emocje, jak się rozchodzisz i zawsze jak są dzieci (…) Z tego, co wiem, Justyna była widziana na jednym stoku z Piotrkiem w trakcie zawodów swojej córeczki, także chyba nie jest aż tak źle – mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Zmiany widać także w wyglądzie Justyny.

Justyna Żyła zrobiła zabieg na twarz i ma ciemne włosy

Najpierw internauci zauważyli, że Justyna Żyła przyciemniła włosy. Zrezygnowała z jasnego blondu, któremu była wierna już wiele lat. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie i zebrała sporo komplementów.

Potem na jej Instagramie pojawiła się relacja, w której pokazała zdjęcia z zabiegu na twarz, któremu się poddała. Z opisu wynika, że preparat zawarty w strzykawce ma poprawić kondycję delikatnej skóry wokół oczu. Efektów jeszcze nie widać, ale wydaje się, że Justyna jest bardzo zadowolona, mimo że całość z igłą w roli głównej nie wyglądała przyjemnie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Justyna Żyła ma ciemne włosy

Justyna Żyła ma ciemne włosy

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Komentarze

 • Gość pisze:

  Odłożyła z alimentów to chyba Piotrek mało nie płaci a tak skomle. Wstyd okradać dzieci oj wstyd jej i tak nic już nie pomoże. Rozumu nie można wstrzyknąć.

 • Iwo pisze:

  Ciekawe za czyje pieniądze to wszystko zrobiła bo przecież nie pracuje i nie zarabia. Jednym słowem ukradła pieniądze na zabiegi dzieciom które od ojca otrzymują niemałe alimenty. Wstyd kobieto tak okradać własne dzieci !!!

 • Juch-ssss pisze:

  Jusia do Piękności to ci Bardza a bardzo Daleko
  a do Modrości jeszcze Dalej
  masz w domo Lustro to Zerkni
  a Zobaczysz dziki -Owczy Ryj na Kozich Szpytach

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×