Justyna Żyła poprawiła sobie urodę. „Najmocniejsza mezoterapia”. Zdjęć nie polecamy wrażliwcom

Justyna Żyła poprawiła urodę

Justyna Żyła poprawiła urodę

Justyna Żyła pochwaliła się wizytą w gabinecie medycyny estetycznej. Co tym razem poprawiła sobie była żona Piotra Żyły? Zdjęcia nie są odpowiednie dla wrażliwców.

Justyna Żyła to jedna z tych osób, o których wciąż mówi się sporo w kolorowej prasie. Zaczęło się od jej publicznych wyznań o problemach w związku. Twierdziła, że Piotr Żyła zdradził ją i odszedł do innej kobiety. Skoczek narciarski postanowił odpowiedzieć i tak zaczęła się publiczna wymiana zdań, której świadkiem była cała Polska.

Potem oboje zaprzestali wzajemnych oskarżeń, a Justyna Żyła zaczęła stawiać na siebie. Pojawiła się na okładce magazynu Playboy, a także brała udział w Tańcu z gwiazdami, w którym raczej nie zrobiła furory. Postanowiła również otworzyć własny biznes florystyczny, a także aktywnie działa w sieci, gdzie wielką częścią jej publikacji są smakowicie wyglądające dania, które z pasją przyrządza.

Nie oznacza to jednak, że całkowicie zaprzestała wspominać o Piotrze Żyle. Przeciwnie, co jakiś czas jej były mąż jest bohaterem jej postów, zwłaszcza odkąd związał się z dużo młodszą od siebie Marceliną Ziętek. Jednak wszystko wskazuje, że wszystko idzie ku lepszemu, co też potwierdziła Dominika Tajner w rozmowie z naszą reporterką.

Słyszałam, że te relacje bardzo dobrze się układają, powolutku. Zawsze są emocje, jak się rozchodzisz i zawsze jak są dzieci […] Z tego, co wiem, Justyna była widziana na jednym stoku z Piotrkiem w trakcie zawodów swojej córeczki, także chyba nie jest aż tak źle – mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Zmiany widać także w wyglądzie Justyny. Niedawno zrezygnowała z blondu, a także dba o to, żeby jej twarz była zawsze świeża. Pochwaliła się kolejnym zabiegiem medycyny estetycznej.

Justyna Żyła poprawiła sobie urodę

W najnowszym poście Justyna Żyła pokazała swoją wizytę w gabinecie medycyny estetycznej. Poleciła zabieg, który natychmiast poprawia kondycję skóry.

Zawsze przy okazji wizyty u Halinki, staram się przywieźć coś dobrego – koniecznie dobrego dla podniebienia, niekoniecznie dobrego dla utrzymania smukłej linii […]

Dziś. Najmocniejsza mezoterapia pod oczy, z pomocą której pozbędziesz się zmęczonego wyglądu.
Twarz, oczy bezwzględnie zniszczy cienie pod oczami, nawilży i zwalczy drobne zmarszczki. Wygładzi i zliftinguje skórę pod oczami. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu! (Wiem coś o tym ) […] dzisiaj zaopatrzyłam się w pączki w wykonaniu mojej mamy – napisała Justyna.

Niestety zdjęcia, którymi się pochwaliła, są dosyć drastyczne. Nie polecamy ich osobom wrażliwym. Efekty zapewne są świetne, ale sam proces dochodzenia do nich, nie wygląda na przyjemny.


Justyna Żyła poprawiła urodę

Justyna Żyła poprawiła urodę

Justyna Żyła poprawiła urodę

Justyna Żyła poprawiła urodę

Justyna Żyła poprawiła urodę

Justyna Żyła poprawiła urodę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×