Szukaj

Justyna Żyła świętuje… rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. Wszyscy przecierają oczy z niedowierzania

Justyna Żyła odpowiada na post Piotra Żyły

Justyna Żyła pokazała zdjęcia ze ślubu

Dzisiaj mija 12 lat od ślubu Justyny Żyły i Piotra Żyły. Chociaż para jest w trakcie rozwodu, prawdopodobnie wiadomość ta wciąż jest trudna do przetrawienia dla żony skoczka narciarskiego. Przynajmniej takie można odnieść wrażenie, czytając najnowszy wpis, który Justyna zamieściła na Instagramie. 

Przypomnijmy, że para rozstała się tuż po tym jak Justyna Żyła przyłapała męża na zdradzie. W mediach społecznościowych opublikowała wpis na temat niewierności partnera, jednocześnie podkreślając, że wyrzuciła go z domu. Przez krótki okres małżonkowie toczyli ze sobą zażartą walkę na oczach Internautów, później wszystko nagle ustało.

Pojawiały się głosy, że para będzie próbować ratować związek. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, a byli małżonkowie są już po pierwszej rozprawie rozwodowej. Małżeństwa nie da rady jednak unieważnić tak szybko. Ze względu na zawiłość sprawa może się trochę przeciągnąć.

Chociaż się rozwodzą, nie oznacza to, że Justyna i Piotr nie mają wspólnych wspomnień. 23 września para świętowała 12-lecie swojego ślubu. Z tej okazji Żyła opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej wykonane w Chorwacji w 2008 roku:

12 lat temu… Około godziny 12 przysięgałam… w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i nieszczęściu, póki śmierć nas nie rozłączy. Przysięgałam człowiekowi, który dał mi najlepsze, co mogło mnie w życiu spotkać: moje dzieci – mądre, rezolutne, bystre, z poczuciem humoru. Mające wytłumaczenie na każdą uwagę w szkole. #love #goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie

Wpis ten wywołał reakcje, których Justyna pewnie się nie spodziewała. Nic więc dziwnego, że zablokowała możliwość dodawania komentarzy.

A Wy jak oceniacie jej zachowanie?

Justyna Żyła wygryzie Ewę Wachowicz? Z kanaliku na YouTube ma trafić na wielkie ekrany!

Justyna Żyła i Piotr Żyła naprawdę się rozwodzą. Para jest już po pierwszej rozprawie!

Justyna Żyła chce wygryźć Magdę Gessler?! Wpadła na sprytny plan i właśnie zaczęła go realizować!


Czy rozwód jest dobrym rozwiązaniem na problemy w małżeństwie?

×