Szukaj

Justyna Żyła prezentuje kształtną pupę na tle gór. Fani zachwyceni. Biją brawo za zdemaskowanie jej eks

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła przez kilka ostatnich miesięcy jest bohaterką obyczajowego konfliktu, który rozgrywa się pomiędzy nią a jej byłym mężem. Właśnie otrzymała słowa wsparcia od jednej z fanek. 

Justyna Żyła poprzez swój bardzo głośny rozwód z polskim skoczkiem Piotrem Żyłą z miejsca stała się celebrytką. Para rozstała się, a wszystkiemu towarzyszył ogromny skandal. Kolorowa prasa niemal codziennie dostarczała nowych rewelacji na temat relacji tych dwojga. Justyna nie stroniła od mediów i bardzo chętnie opowiadała o wszystkich bardzo intymnych szczegółach ich rozstania. Od czasu rozwodu minęło już sporo czasu. Co jakiś czas jednak pojawiają się kolejne informacje, które mówią o tym, że byli małżonkowie nadal nie mogą się dogadać.

Byli małżonkowie swoje sprawy lubią załatwiać na oczach fanów. Często publikują w social mediach różnego rodzaju posty, którymi nawzajem próbują sobie dokuczyć. W ich życiu skandal goni skandal. Zdarzyło się nawet tak, że publikowali prywatne rozmowy, by pokazać, jak duży jest ich konflikt. Światło dzienne ujrzały wszystkie ich kłótnie. Był taki czas, gdy Piotr i Justyna nieco zwolnili i nie publikowali żadnych oszczerstw pod swoim adresem. Wszystko jednak odżyło, gdy skoczek poinformował o swoim nowym związku.

Justyna Żyła pozuje na Instagramie, a fani dodają jej otuchy

Justyna Żyła jest niezwykle aktywna w social mediach. Celebrytka cały czas dodaje nowe zdjęcia i relacje. Pokazuje w nich kulisy swoich wszystkich projektów i jak wiemy, nie ma żadnych oporów przed tym, by pokazywać swoją codzienność. Była żona sportowca chętnie również dodaje zdjęcia, na których widzimy jej kobiece kształty.

Właśnie na Insagramie Justyny pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje tak, że możemy podziwiać jej nogi i pośladki.

Moje miejsce na ziemi #miasto Wisła #najlepiej.

Chociaż fani różnie reagują na takie zdjęcia, to tym wśród fanów razem znalazła się osoba, która dodała jej otuchy.

A ja tam życzę Pani wszystkiego najlepszego. Dużo radości, miłości i niech Pani się hejtem nie przejmuje. Bardzo dobrze Pani robi, że demaskuje Pani swego ex. Każdy go ma za świętego, bo jest skoczkiem, a on pajacuje. Dużo szczęścia i znalezienia prawdziwej miłości takiej, która Panią doceni.

Komentarz tej osoby zyskał najwięcej polubień, po czym można wnioskować, że spora liczba fanów bardzo jej kibicuje. My również mamy nadzieję, że Justyna już wkrótce spotka prawdziwą miłość.


Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła pozuje na polu

Justyna Żyła pozuje na polu

Justyna Żyła w bieliźnie CK

Justyna Żyła w bieliźnie CK

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×