Szukaj

Mama Justyny Żyły podbija Instagram. Podobieństwo do córki jest ogromne. Tylko fryzura inna

Justyna Żyła pokazała swoją mamę. Na zdjęciach na Instagramie pozuje z wnuczką. Czy celebrytka jest do niej podobna?
Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła od momentu, w którym zadebiutowała na parkiecie Tańca z gwiazdami, cieszy się niemałą popularnością. Była żona Piotra Żyły regularnie pojawia się na różnych eventach, prowadzi program telewizyjny, a także jest bardzo aktywna w sieci, gdzie chwali się swoimi kulinarnymi cudami, metamorfozami, dziećmi.

Justyna Żyła szuka męża

Justyna Żyła już niejednokrotnie udowodniła, że nie brakuje jej poczucia humoru i ma spory dystans do siebie. Nie przejmowała się krytyką, jaka na niej spadła po tańcach, czy też zabiegach estetycznych, które bardzo sobie ceni, i robi swoje.

W najnowszej publikacji bez ogródek oświadczyła, że jest potrzebny jej mąż, żeby skosić trawę, a zimą odśnieżyć.

Od tyłu, ale broń Boże nie wypiełam się na was …męża szukam, takiego co kosić umie, odśnieżać itp. kogo polecacie #rolniczka#szukammęża #babydająradę #justynazyla#miastowisla #pozdrowki – npisała wtedy.

Jak wygląda mama Justyny Żyły?

Na Instagramie pojawiło się także zdjęcie mamy Justyny Żyły. Czy panie są do siebie podobne?

Kobieta rzadko pojawia się w mediach społecznościowych swojej córki. Ma jednak swój profil na Instagramie. To tam możemy podejrzeć, jak wygląda. Na zdjęciu pozuje ze swoją wnuczką, Karoliną.

View this post on Instagram

#karolinka

A post shared by renia lazar (@renia_lazar) on

Jakiś czas temu Justyna Żyła wybrała się w krótkie odwiedziny do mamy. Podczas spotkania panie miały nie tylko możliwość porozmawiania, ale także zrobiły wspólne zdjęcie, które Justyna wrzuciła do sieci.

Kawka z mamcią – podpisała wtedy zdjęcie na Instastory.

Patrząc na zdjęcie, nie da się nie zauważyć podobieństwa, które łączy obie panie. Mają bardzo podobne usta, a także niemal identyczne nosy. Z daleka więc widać, że są rodziną. Już wiadomo, po kim celebrytka odziedziczyła urodę.

Zobacz: Odmieniona  Żyła w nowej fryzurze wygląda jak Aneta Kręglicka! To ona była największą atrakcją „Tańca z gwiazdami”!


Mama Justyny Żyły z wnuczką

Mama Justyny Żyły z wnuczką

Justyna Żyła z mamą

Justyna Żyła z mamą

Justyna Żyła z siostrą Magdaleną

Justyna Żyła z siostrą Magdaleną

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×