Szukaj

Justyna Żyła miesza w małżeństwie przyjaciela swojego byłego męża. To wygląda na wyznanie miłości

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła znowu namieszała w sieci. Wystarczył jeden komentarz pod zdjęciem żonatego przyjaciela jej byłego męża. Co na takie serdeczności powie jej obecny partner?

Justyna Żyła wyrosła na naczelną skandalistkę polskiego show-biznesu. Zaistniała w mediach dzięki rozstaniu z byłym mężem, Piotrem Żyłą, którego próbowała ośmieszyć na każdy możliwy sposób. Jeszcze gdy byli razem nagrywała go z ukrycia, udostępniała screeny SMS-ów pełnych wulgaryzmów i dogryzała mu na każdym możliwym kroku. Ostatnio zakpiła z jego obecnej partnerki, twierdząc, że jest „trochę starsza od ich synka”.

Na chwilę konflikt między Justyną a Piotrem ucichł. Oboje zaczęli układać swoje życie u boku nowych partnerów. Skoczek związał się z młodziutką modelką, a jego była żona skradła serce tajemniczego adoratora, którego imię zaczyna się na samogłoskę „A”. Niewykluczone, że ich relacja jest już przeszłością. Dowodem może być komentarz, jaki Żyła zamieściła na Instagramie pod zdjęciem bardzo przystojnego skoczka.

Justyna Żyła wyznaje miłość przyjacielowi Piotra

Ostatnie tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia sezonu w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Zawodnicy większość czasu spędzają na treningach, na których szlifują formę. W wolnym czasie poświęcają się swoim pasjom, takim jak… gotowanie.

Maciej Kot niedawno pojawił się w kąciku kulinarnym Dzień Dobry TVN, gdzie u boku jurora MasterchefaMichela Morana, przyrządzał jesienne dania. 29-latek udowodnił, że posiada świetnie wyczucie smaku, które z pewnością docenia jego żona – Agnieszka Lewkowicz.

View this post on Instagram

To był zaszczyt 😊 Efekty wyjątkowego spotkania z mistrzem @michelmoran_official już jutro w dzień dobry TVN ok godziny 10:00 👍🏻 #ddtvn #chef #uczeń #gotowanie #nauka #masterchef #dziekuje

A post shared by Maciej Kot (@maciejkot) on

Zdjęciem z wizyty w śniadaniówce pochwalił się na Instagramie. W komentarzach nie zabrakło wzdychania zauroczonych umiejętności Kota fanek. Na odrobinę szczerości pozwoliła sobie również Justyna Żyła.

Była żona Piotra była wyraźnie zachwycona swoim kolegą. Umieściła bowiem w komentarzu ciąg emotikon z sercami zamiast oczu. Taka wylewność może nie spodobać się nie tylko Maciejowi, ale też jego żonie. Małżonkowie od roku tworzą godną podziwu relację i daleko im do skandali.

Justyna Żyła skomentowała zdjęcie Macieja Kota

Justyna Żyła skomentowała zdjęcie Macieja Kota

Swoją drogą, ciekawe, co na to obecny partner Justyny?


Maciej Kot i Michel Moran w Dzień Dobry TVN

Maciej Kot i Michel Moran w Dzień Dobry TVN

Maciej Kot i Michel Moran w Dzień Dobry TVN

Maciej Kot i Michel Moran w Dzień Dobry TVN

Justyna Żyła z partnerem

Justyna Żyła z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×