Szukaj

Justyna Żyła nie oszczędza Piotra. Zacytowała piękne słowa Ani Przybylskiej, ale nie zapomniała o siarczystym hasztagu

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła i Piotr Żyła od kilku lat żyją w nieustającym konflikcie. Byli małżonkowie cały czas podsycają plotki na temat swojego życia, publikując kolejne oświadczenia. Dzisiejszy dzień należy do Justyny Żyły. Tym razem powołała się na Annę Przybylską.

Konflikt pomiędzy Justyną Żyła a jej byłym mężem Piotrem wciąż przybiera na sile. W ostatnim czasie niemal codziennie możemy być świadkami ich słownej przepychanki. Wszystko dzieje się bowiem przy pomocy social mediów. Justyna dzięki temu całemu zamieszaniu szybko stała się celebrytką. Ich rozstaniu od samego początku towarzyszy spory skandal. Justyna nie stroniła od mediów i bardzo chętnie opowiadała o wszystkich bardzo intymnych szczegółach ich rozstania. Od czasu rozwodu minęło już sporo czasu. Co jakiś czas jednak pojawiają się kolejne informacje, które mówią o tym, że byli małżonkowie nadal nie mogą się dogadać.

Od kilku dni trwa między prawdziwa wojna. W social mediach na przemian publikują posty i oświadczenia, w których wzajemnie nie szczędzą sobie bardzo przykrych słów. Sprawa odżyła na nowo kiedy to obydwoje zaczęli upubliczniać screeny swoich prywatnych rozmów. Wszystkich jakiś czas temu zszokował wpis Piotra Żyły, który wcześniej starał się nie odpowiadać na zaczepki byłej żony. Sportowiec opublikował swoją rozmowę z Justyną, w której groziła ona jego obecnej partnerce. Z jej ust padło wiele wulgaryzmów i gróźb, które nie nadają się nawet do zacytowania. Od tamtej pory w social mediach pojawiają się kolejne oświadczenia byłych małżonków.

Justyna Żyła odpowiada na oświadczenie męża. Powołuje się na Annę Przybylską

Portal Pudelek kilka dni temu donosił, że Piotr Żyła wybrał się na wakacje ze swoją nową partnerką Marceliną Ziętek, którą widzowie mogą kojarzyć z programów TVN. Skoczek udostępnił zdjęcie ze swojego pobytu nad morzem, na którym leży w łóżku z kobietą, nie ujawnił jednak jej tożsamości. Była żona sportowca miała po tej publikacji zostać zasypana pytaniami. Postanowiła skomentować wszystko na Instagramie, później na jej oświadczenie odpowiedział Piotr i to błędne koło trwa już od kilkunastu dni.

Teraz Justyna postanowiła pokazać, że dla niej liczy się jedynie rodzina i dobro jej dzieci. Celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym stoi uśmiechnięta razem ze swoją ośmioletnią córką i starszym synem. W opisie zacytowała słowa Anny Przybylskiej.

„Dziecko to naprawdę pierwszy krok w dorosłość, a macierzyństwo to najfantastyczniejsza rzecz na świecie” (Anna Przybylska) – czytamy pod zdjęciem.

Nie zabrakło też ostrego komentarza Justyny, która piękny cytat zmarłej aktorki opatrzyła hasztagiem ewidentnie dedykowanym jej byłemu mężowi:

Rodzicem się jest, a nie bywa – napisała celebrytka.

Prawdopodobnie jest to odpowiedź Justyny na ostatnie oświadczenie jej byłego męża. Czy Piotr ponownie zdecyduje się na komentarz w sprawie ich nieustającego konfliktu? Wydaje nam się, że ta sprawa tak szybko się nie skończy.


Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z córką

Justyna Żyła z córką

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×