Justyna Żyła poparła Strajk Kobiet. Internauci wylali na nią wiadro pomyj: „Też bym zostawił taką jak Ty”

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła na Instagramie poparła Strajk Kobiet i została zaatakowana przez internautki. Co piszą w komentarzach pod zdjęciem? Nie są to miłe słowa. 

Odkąd Justyna Żyła rozstała się ze swoim mężem, Piotrem, stała się bohaterką kolorowej prasy. Celebrytka stara się podtrzymywać zainteresowanie mediów, regularnie publikując nowe posty w sieci. Od jakiegoś czasu stara się udowodnić, że jest zakochana. Odsłania wybrane kulisy nowego związku. Zaprosiła swoich fanów m.in. do łóżka, w którym baraszkowała z nowym ukochanym.

Chociaż Żyła milczy na temat tożsamości partnera, zdradziła, że jego imię rozpoczyna się na literę „A”. Dzięki temu magazynowi Party udało się ustalić sporo szczegółów. Dwutygodnik donosi, że Żyła i jej ukochany są w związku na odległość. Chociaż dzieli ich ponad 500 kilometrów, wcale nie przeszkadza to rozwijać się ich uczuciu:

Ponad 500 km, które ich dzieli, nie stanowi dla  nich żadnego problemu. Adrian regularnie odwiedza Justynę w Wiśle. Jej dzieci, 13-letni Kuba i 8-letnia Karolina, już go poznały i bardzo polubiły! – donosi Party osoba z otoczenia celebrytki.

Justyna Żyła na temat Strajku Kobiet. Nieprzyjemne komentarze pod postem

W czwartek Justyna Żyła na Instagramie dodała nowy post, w którym wyraziła swoje wsparcie dla Strajku Kobiet. Udostępniła wymowną grafikę, przedstawiającą jeden z symboli protestów. Nie zabrakło też wymownych hasztagów.

Razem damy radę #strajkkobiet #strajkkobiet #babygórą #powiedzkomuś #mojamacicamojasprawa.

Justyna Żyła wspiera Strajk Kobiet

Justyna Żyła wspiera Strajk Kobiet

Spora grupa internautek nie była w stanie zaakceptować decyzji Justyny. W komentarzach pod postem nie szczędzą gorzkich słów pod adresem celebrytki i innych uczestników demonstracji:

  • Pani Justynko tu chodzi o legalną aborcję, Pani o tym dobrze wie. Czy Pani też będzie demolowała Kościoły w Wiśle I zniszczyła pomniki? Bo tak robią celebryci z TVN.
  • Szkoda obserwować. Też bym zostawił taką jak ty.
  • I takie cos popiera matka!!!! Czekaj aż kiedyś Twoje dzieci będą głosować za eutanazją !!!!
  • Piotrowi bije brawo jednak. Ewakuacja sprawna i szybka.
  • Szkoda obserwowac!!!!!

Na razie Justyna nie zareagowała na krytyczne wpisy.


Justyna Żyła wspiera Strajk Kobiet

Justyna Żyła wspiera Strajk Kobiet

Justyna Żyła - nowy ukochany

Justyna Żyła - nowy ukochany

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×