Szukaj

Justyna Żyła uważa się za bohaterkę narodową! W ostatnim wywiadzie nieźle popłynęła!

Justyna Żyła w Superstacji

Justyna Żyła w Superstacji

Justyna Żyła o rozwodzie z Piotrem

Justyna Żyła wreszcie odważyła się opowiedzieć o życiu tuż po rozwodzie z Piotrem Żyłą. Celebrytka wyznała, że nie żałuje swoich decyzji, a wiele kobiet jest jej wdzięcznych za przetarcie szlaków. 

Justyna Żyła rozwiodła się Piotrem w zeszłym roku. Po głośnej aferze jaką wywołała w mediach mówiąc o życiu prywatnych nie ma już śladu. Wtedy jednak było to bardzo głośno komentowane, a blogerka kulinarna chyba zapragnęła, by sprawa ucichła, a ona sama mogła wrócić do normalności. Tak też się stało.

Po kilku miesiącach otrzymała jednak propozycję od telewizji, wróciła do show-biznesu i obecnie jest gwiazdą Tańca z Gwiazdami. Choć jurorzy nie są dla niej łaskawi, wsparcie widzów robi swoje i Justyna bez większych problemów przechodzi do kolejnych odcinków. Występ w tanecznym show wiąże się z jej sporą aktywnością medialną, co skutkuje licznymi wywiadami. Ostatnio pojawiła się w Na tapecie, gdzie opowiedziała o ciężkim w jej życiu okresie jakim był rozwód:

Dla mnie to był mega ciężki okres, który mnie dużo nauczył. Nie myślałam, że później też wiele kobiet otworzy się w show-biznesie, by mówić o tym, że w ich związkach też jest nie tak. Stałam się takim prekursorem nie do końca świadomym tego, co się będzie potem działo. Ale poszło tak jak poszło – zdradziła na wizji.

Kobieta przyznała również, że nie żałuje swoich dotychczasowych decyzji, a rozwód z Piotrem sprawił, że stała się silniejszą kobietą:

Na dzień dzisiejszy nie żałuję, bo myślę, że stałam się już silną kobietą.

Zgadzacie się z nią? Jeśli tak, to zapraszamy do wspierania jej podczas najbliższego odcinka Tańca z Gwiazdami, który już w najbliższy piątek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Rozpalona Justyna Żyła gasi emocje zimnym piwkiem! Nieźle zaszalała na stacji benzynowej!

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]

Co tu się dzieje?! Iwona Pavlović pochwaliła Justynę Żyłę, a ona na to… Wzruszyliśmy się! [WIDEO]


Justyna Żyła na stacji kupiła kilka butelek alkoholu, wody i napojów

Justyna Żyła na stacji kupiła kilka butelek alkoholu, wody i napojów

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła na kolacji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła na kolacji

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×