Szukaj

Justyna Żyła na łamach tabloidu ostro atakuje swoich byłych teściów. Co ma im do zarzucenia?

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła i jej mąż, Piotr, są w konflikcie. Celebrytka udzieliła wypowiedzi Super Expressowi i dolała oliwy do ognia. Co powiedziała?

Justyna Żyła i jej były mąż Piotr tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Niespodziewanie para się rozstała. Nie przebiegało to jednak w pokojowej atomosferze. Kobieta nie unikała mediów i chętnie dzieliła się nawet intymnymi szczegółami z ich wspólnego życia. Chociaż od momentu rozwodu minęło trochę czasu, wydaje się, że emocje jeszcze nie opadły.

Konflikt ostatnio przybiera na sile. Dawni małżonkowie na przemian publikują posty w social mediach, które zawierają przytyki w drugą stronę. Nie szczędzą sobie przy tym przykrych słów. Niedawno celebrytka na swoim Instagramie dodała zdjęcie z dziećmi. W opisie dała do zrozumienia, że jej były mąż się nimi nie interesuje:

Szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. […]Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień.

Justyna Żyła o byłych teściach. Co im zarzuca?

Żyła ma zastrzeżenia nie tylko do byłego męża, ale także do jego rodziców. Jak powiedziała w rozmowie z Super Expressem, o ile może liczyć na swoich bliskich, o tyle na Piotra już niekoniecznie:

Dzieci rosną, ich potrzeby również, jak w każdej rodzinie. Ogromnym wsparciem są moi rodzice, którzy zawsze interesują się wnukami. Wsparcia i zainteresowania ze strony rodziców eksmęża nie ma żadnego.

Justyna dodała, że dzieci są dla niej priorytetem. Stara się, by dobrze się czuły:

Zawsze walczę, aby dzieci czuły się spokojne, kochane. Tylko to mnie interesuje.

Na ten moment Piotr nie ustosunkował się do słów byłej żony.


Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×